×

Znana polska aktorka rozwodzi się. Wcześniej złożyła wniosek o Niebieską Kartę

Aktorka próbowała ratować swoje małżeństwo. Niestety zbyt dużo działo się w związku Kuleszy i jej męża. Po jednej z awantur, wszczęła procedurę założenia Niebieskiej Karty. Teraz czeka na rozwód.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Agata Kulesza (48 l.) i Marcin Figurski (53 l.) szybko się w sobie zakochali, a po roku bliskiej znajomości na świecie pojawiła się ich córka, dziś już 22-letnia Marianna. Jednak ślub wzięli dopiero w 2006 roku, czyli po 10 latach wspólnego życia.

Idealne małżeństwo

Wydawało się, że są szczęśliwym i wręcz idealnym małżeństwem. Figurski rozpieszczał żonę i obsypywał prezentami. Kulesza z kolei zawsze wyrażała się o nim w samych superlatywach.

Marcin imponuje mi wiedzą, jest bardzo fajnym gościem. To jeden z najlepszych ludzi, jakich w życiu spotkałam – powtarzała często aktorka

Pozory mylą

Jednak w życiu aktorki i operatora filmowego nie działo się najlepiej już od pewnego czasu. Doniesienia o kryzysie w ich związku okazały się prawdziwe. Rozwijająca się kariera Kuleszy i nadmiar obowiązków sprawiły, że małżonkowie musieli osobno spędzać urlopy. To był jednak tylko początek ich problemów.

Niepokojące doniesienia

Pojawiły się kłótnie i łzy. Podobno po jednej z awantur aktorka wszczęła procedurę Niebieskiej Karty, którą, jak wiadomo, zakłada się, gdy w rodzinie dochodzi do przemocy fizycznej bądź psychicznej.

Próbowała ratować małżeństwo

Kulesza nie poddała się od razu. Próbowała naprawić relacje z mężem, ale on nie chciał żadnej pomocy. W końcu aktorka nie wytrzymała i zażądała rozwodu z orzeczeniem winy męża. Jednak Figurski za rozpad ich związku obwinia wyłącznie Agatę, czego dowodem jest złożony przez niego w kancelarii sądowej pozew.

Rozprawa rozwodowa

Małżonkowie są w trakcie rozwodu. Odbyły się już dwie rozprawy w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Kolejna wyznaczona jest na połowę kwietnia.

Para nie mieszka już razem

Figurski wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskim Mokotowie i zamieszkał w ich domu w Czerwińsku nad Wisłą. Od tego czasu nie utrzymują ze sobą kontaktu.

Pomaga jej przyjaciółka

Kulesza przeżywa teraz trudne chwile. Jednak może liczyć na wsparcie przyjaciółki, Kasi Nosowskiej. Piosenkarka sama wiele przeszła i rozumie, jakie emocje targają Agatą.

Miejmy nadzieję, że Kulesza szybko odzyska równowagę psychiczną

Może Cię zainteresować

zamknij