×

Afera ze „Ślubem od pierwszego wejrzenia”. Widzowie są bardzo wkurzeni!

Afera ze „Ślubem od pierwszego wejrzenia”! Na ten odcinek czekali wszyscy widzowie programu. Jednakże TVN zdecydował się wyemitować zupełnie coś innego. Fani są wściekli i miażdżą stację w komentarzach.

Hit Siódemki

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów TVN7. Pierwszy odcinek zadebiutował na antenie w 2016 roku i od razu stał się jednym z najchętniej oglądanych w Polsce. Średnia oglądalność poprzednich sezonów reality show sprawiła, że fani doczekali się już piątej edycji!

Z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że średnia widownia pierwszych trzech odcinków piątego sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wyniosła 763 tys. osób. Ci, którzy nie mogą doczekać się kolejnego odcinka w telewizji, mogą przedpremierowo obejrzeć go na Player.pl.

Za co tak widzowie pokochali ten program? Koncepcja show polega na tym, że ślub biorą osoby, które nigdy wcześniej się nie znały. Psycholodzy dobierają pary na podstawie kryteriów takich jak wyniki testów psychologicznych, wzrost czy doświadczenie życiowe. Show zrealizowany został na bazie duńskiego formatu „Gift Ved Forste Blik”.

Afera ze „Ślubem od pierwszego wejrzenia”

W piątek (19 marca) najnowszy odcinek miał zachwycić wiernych widzów programu. Na ten wieczór czekali wszyscy! Na platformie Player miała bowiem zostać rozwiązania zagadka, których uczestników sparowali ze sobą eksperci. Tak się jednak nie stało.

Zamiast wyczekiwanego odcinka, fani dostawali… „kilkanaście scen niepublikowanych materiałów z wieczorów panieńskich, przygotowań do ślubów czy przyjazdów na miejsce ceremonii”. Na reakcję rozżalonych i wściekłych internautów nie trzeba było długo czekać.

Fani są wściekli i w mocnych słowach krytykują TVN:

Do bani, czekasz cały tydzień na ten najważniejszy odcinek, a tu surprise i znowu musisz czekać tydzień… Ale wymyślają.

Nie wiem, za co płaci się abonament. To wprowadzanie klienta w błąd. Żenada i brak profesjonalizmu.

Odcinek specjalny to powtórka poprzedniego odcinka 4. z paroma nowymi wątkami! Za co ja płacę?!!!

Żałosne, że obiecujecie co innego niż oferujecie. I wszystko to by wyciągnąć kasę od ludzi. Żądam zwrotu pieniędzy i usunięcia konta, danych karty i pełnej anonimizacji moich danych na waszych portalach.

Natomiast jedna z komentujących osób zauważyła, że być może jest to celowy zabieg stacji:

A może zwyczajnie chodzi o to, żeby osoby oglądające na playerze, nie spoilowały przez następny tydzień na temat dobranych par i wydarzeń? Widać, że za tydzień jest premiera dwóch odcinków, czyli znowu będziecie jeden do przodu.

Wy też czekaliście na ten odcinek?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Rafał Brzozowski o związku i ślubie

Źródła: lelum.pl, teleshow.wp.pl, www.se.pl, www.wirtualnemedia.pl
Fotografie: Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować