×

7-latka marzyła, by na urodziny dostać sporą sumę. Kiedy wyjawiła powód, zebrała 250 tys. złotych

Mała Addie Bryan urodziła się z zespołem Larsena, który powodował nieprawidłowy rozwój układu kostnego. Dziewczynka większość życia spędziła w szpitalu Texas Scottish Rite.

Addie

Kiedy Addie przyszła na świat, jej nogi były odrobinę zniekształcone, a lekarze obawiali się, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. W ciągu kilku lat przeszła cztery operacje i około 65 razy nosiła gips, by choć odrobinę poprawić stan kości.

Praca lekarzy

Dzięki trosce lekarzy i pielęgniarek, dziś 7-letnia Addie może nie tylko chodzić, ale także biegać i skakać. Szpitalowi, w którym spędziła tak wiele czasu zawdzięcza zdrowie i normalne życie.

Wdzięczność

Dzieci nie raz pokazały nam, jak wielkie potrafią mieć serce. Gest Addie jest jednak naprawdę wyjątkowy i porusza wielu Dziewczynka chciała się odwdzięczyć i włożyła w to mnóstwo pracy. Wie, jak wiele zawdzięcza szpitalowi i teraz pragnie pomóc innym.

Urodzinowe życzenie

Na swoje urodziny Addie chciała zebrać 8 000 dolarów. Pieniądze miały zostać przeznaczone na szpital,, w którym niejednokrotnie była leczona. Jednak kwota nie jest mała, zwłaszcza jeśli chodzi o 7-letnie dziecko. Ale Addie miała plan, jak tego dokonać.

Po prostu trzymam tabliczkę z napisem: „Na moje urodziny chciałbym zebrać 8 000 $ na szpital Texas Scottish Rite”

Dziewczynka z tabliczką

Historia szybko trafiła do mediów społecznościowych, gdzie poruszyła tysiące użytkowników. Wkrótce marzenie o 8 000 stało się drobnostką. Życzenie urodzinowe zamieniło się w kampanię na rzecz szpitala, a zebrana kwota jest po prostu oszałamiająca.

Hojni darczyńcy

Wiele osób zapragnęło spełnić życzenie urodzinowe Addie. Dziewczynce udało się uzbierać ponad 20 000 dolarów, a pewien mężczyzna postanowił powiększyć kwotę czekiem na 50 000 dolarów!

Wielkie serce małej dziewczynki inspiruje do dzielenia się z innymi. Wielu małych pacjentów skorzysta dzięki Addie i jej bezinteresowności

Może Cię zainteresować