×

Adam Małysz zdradził intymny fakt z życia. „Do mojej żony kuzyn zarywał”

Są razem na dobre i na złe, a poznali się na długo przed tym, zanim zaczęła się „małyszomania”. Okazuje się jednak, że nie było to uczucie „od pierwszego wejrzenia”. Adam Małysz zdradził intymny fakt z przeszłości. Początki jego znajomości z żoną są zaskakujące.

Miłość od drugiego wejrzenia

Podobno za każdym sukcesem wielkiego mężczyzny stoi wyjątkowa kobieta. W przypadku Adama Małysza z pewnością tak właśnie było. Chociaż jego kariera wymagała wielu poświęceń ze strony żony, skoczek narciarski mógł liczyć na jej wsparcie. Sportowiec naprawdę wiele zawdzięcza swojej żonie.

Poznali się, zanim rozpoczął swoją karierę sportową. Potem towarzyszyła mu we wszystkich wzlotach i upadkach. Dziś Iza Małysz nie ukrywa, że „małyszomania” wywróciła ich życie do góry nogami.

Adam Małysz zdradził intymny fakt
Facebook

Gdy Iza Małysz zdecydowała się na udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, także mogła liczyć na wsparcie męża. Dzięki tanecznemu show mogliśmy dowiedzieć się o tej parze nieco więcej.

Znamy się od szkoły podstawowej. Jak wychodziłam za Adama, to dopiero zaczynał swoją karierę sportową, potem była małyszomania i nasze życie wywróciło się do góry nogami

– wyznała Iza Małysz.

Jak się okazuje, losy tej pary mogły potoczyć się zupełnie inaczej.

Adam Małysz zdradził intymny fakt

Skoczek narciarski przyznał, że na początku Iza wpadła w oko komuś innemu. W dodatku chodziło o osobę z rodziny Adama Małysza. Niewiele brakowało, by Iza Małysz dzisiaj była żoną… kuzyna swojego męża.

W zasadzie to mieszkaliśmy 500 metrów od siebie. We wcześniejszych latach to do mojej żony kuzyn bardziej zarywał

– śmiał się Adam Małysz w „Tańcu z Gwiazdami”.

Dziś Małyszowie są małżeństwem z imponującym stażem. Pobrali się 24 lata temu, a niedawno wydali za mąż jedyną córkę Karolinę.

Adam Małysz zdradził intymny fakt
Facebook

Małyszowie przetrwali wiele. Gdy rodzina znalazła się na świeczniku, nie było łatwo. Fotoreporterzy śledzili każdy ruch pary.

Adam Małysz zdradził intymny fakt
Twitter

W dodatku skoczek był gościem we własnym domu. Gdy robił sportową karierę, żona zajmowała się córeczką. W mediach co rusz pojawiały się plotki na temat ich związku. Żonę skoczka oskarżano o zdrady, a o sportowcu pisano, że popadł w alkoholizm. W kilku wywiadach Iza Małysz zdradziła, że przechodzili przez różne problemy, jednak dzięki miłości i wsparciu zdołali je pokonać.

Małyszowie udowadniają, że miłość może przetrwać wiele życiowych zakrętów.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij