×

Jak wyglądał ślub Małyszów? Adam i Iza nie kryli wzruszenia, gdy go wspominali

Jak wyglądał ślub Małyszów? W końcu wśród fanów byłego skoczka narciarskiego może pojawić się takie pytanie… Przecież informacje dotyczące zawarcia związku małżeńskiego jego córki Karoliny cieszyły się olbrzymią popularnością. W następnych dniach po tej hucznej imprezie w czasie emisji kolejnego odcinka „Tańca z Gwiazdami” wyświetlono krótki film, który to pokazał. Widzowie byli zachwyceni i nie potrafili ukryć… śmiechu!

Jak wyglądało wesele Adama Małysza? Fani byli bardzo ciekawi

W miniony weekend córka Adama Małysza wzięła ślub. Ceremonia odbyła się w Szczyrku. Z kolei po zaślubinach odbyło się huczne przyjęcie, które trwało do białego rana. Sam Małysz zdradził, że ostatni goście wyszli po 8 rano!

Za naszym byłym skoczkiem jest więc czas wielu wzruszeń i radości. Z pewnością państwo Małyszowie przypomnieli też sobie, jak wyglądał ich ślub. Jeśli nie, to podczas ostatniego odcinka „Tańca z Gwiazdami” na pewno już się tak stało. Wyświetlono im krótki teledysk z ich własnego ślubu oraz wesela.

jak wyglądał ślub małyszów

Polsat/ZRZUT EKRANU

jak wyglądał ślub małyszów 1

Polsat/ZRZUT EKRANU

Jak wyglądał ślub Małyszów?

Wesele Małyszów odbyło się ponad 20 lat temu! Gdy pokazano im film, który mogli zobaczyć razem z tysiącami fanów, nie kryli emocji i wzruszenia, ale i śmiechu… Widać było, że są całkowicie rozbawieni widokiem samych siebie sprzed tylu lat.

Państwo Małyszowie ubrani byli tak jak na tamte lata przystało, a jak wiadomo z naszej perspektywy było to dość zabawne. Adam miał wówczas w uchu charakterystyczny kolczyk. Nawet wtedy nie zdecydował się go zdjąć.

W krótkim filmie widzieliśmy, jak Małyszowie mówią sobie sakramentalne „tak” i nakładają obrączki. Adam Małysz wnosił też swoją nowo poślubioną żonę na rękach. Jednak największą uwagę (i to nie tylko ze względu na taneczny charakter programu) przykuł jeden z pierwszych tańców pary. Taneczne ruchy legendarnego „Orła z Wisły” rozbroiły wszystkich. No cóż… Zdecydowanie lepiej na parkiecie radzi sobie teraz…

Widzieliśmy też ogromne uczucie, które połączyło tę dwójkę. Adam i Iza patrzyli sobie głęboko w oczy. Miłość aż biła od nich. Było wiele radości, wzruszeń i uśmiechu.

Jak wyglądał ślub Małyszów

Polsat/ZRZUT EKRANU

Adam Małysz

Polsat/ZRZUT EKRANU

jak wyglądał ślub małyszów

Polsat/ZRZUT EKRANU

jak wyglądał ślub małyszów 5

Polsat/ZRZUT EKRANU

jak wyglądał ślub małyszów 6

Polsat/ZRZUT EKRANU

pierwszy taniec Małyszów

Polsat/ZRZUT EKRANU

taniec Małyszów

Polsat/ZRZUT EKRANU

Źródła: polsatgo.pl, sport.se.pl
Fotografie: Instagram, Polsat

Może Cię zainteresować

zamknij