×

Faceci zazdroszczą mu sytuacji rodzinnej, a kobiety są zniesmaczone. On sam jest wniebowzięty

Adam Lyons ma 36 lat i mieszka w Austin w Teksasie. Ktoś nazwał go kiedyś „najszczęśliwszym facetem na świecie”. Dlaczego? 36-latek prowadzi bardzo nietypowe życie rodzinne. Posiada dwie partnerki: 29-letnią Brooke oraz 28-letnią Jewgenię (Jane). Cała trójka mieszka w jednym domu. Mało tego śpi w tym samym łóżku…

Przyszłość rodzicielstwa?

Ten nietypowy trójkąt wychowuje wspólnie trójkę synów. Według Adama i jego partnerek jest to najlepszy model rodziny, w jakim mogą wychowywać się dzieci. W ich domu jest jeden tata i dwie mamy. Uważają, że dla nich samych również jest to niesamowicie wygodne, ponieważ zawsze jest ktoś, kto może być z maluchami, a inny może np. odpocząć. Dlatego uważają, że właśnie taka relacja jest prawdziwą przyszłością dla rodzicielstwa.

Z tego będzie więcej dzieci!

Adam jest podobno bardzo czułym ojcem dla całej trójki, w tym dla 5-letniego syna Brooke z jej poprzedniego związku. Każda z mam również jest bardzo szczęśliwa i spełniona w swojej roli. Dlatego jednogłośnie twierdzą, że w przyszłości na pewno postarają się jeszcze o kilkoro pociech.

Bliskość i miłość

Wyznają, że ich relacja jest pełna miłości i bliskości. Dzięki temu, że jest ich aż troje, mają więcej czasu dla siebie. Nie wiedzą, co to syndrom „zmęczonego rodzica”. Z kolei jeśli idzie o sprawy łóżkowe…również potrafią się doskonale dopasować do swoich preferencji seksualnych.

Nikt się nie spodziewał

Wyznają, że gdy po raz pierwszy opowiedzieli o swoim związku szerszej publiczności, wiele osób bardzo ich krytykowało i twierdziło, że nie uda im się przetrwać, tym czasem są już 6 lat i oczekują właśnie 4 dziecka! Już niedługo Brook urodzi im kolejnego malucha…

Post udostępniony przez @brookfast

W tej relacji mają czas na wszystko

Jane zanim związała się z Adamem oraz Brook twierdziła, że absolutnie nie chce mieć dzieci, bo nie wyobraża sobie rezygnować ze swojego dotychczasowego życia. Jednak w tym związku zrozumiała, że wcale nie musi, bo ma 2 osoby przy swoim boku, które pomogą jej w wychowywaniu maluchów.

Praca

Jane i Adam pracują razem w firmie doradztwa personalnego Adama. Z kolei Brook woli zostać w domu i opiekować się maluchami. To był jej świadomy wybór. 29-latka zajmuje się też edukacją ich dzieci. Wszyscy troje uważają, że domowa edukacja jest kluczem do sukcesu ich potomstwa.

Nie zamknęli się na innych

Cała trójka przyznaje się też do sypiania z innymi ludźmi i nikt nie widzi w tym nic złego. Co więcej, twierdzą, że są wciąż otwarci i nie wykluczają powiększenia ich związku.

Co myślicie o relacji tej trójki?

Może Cię zainteresować

zamknij