×

Okrutna zbrodnia w Berlinie. 92-latka została zgwałcona i zamordowana

Przerażającego czynu dokonano w Berlinie. 92-latka została zgwałcona i zamordowana przez swojego pielęgniarza. Kobieta zmarła wskutek poniesionych obrażeń.

92-latka zgwałcona i zamordowana

Całą sprawę przybliża dziennik Berliner Zeitung. Makabrycznego odkrycia dokonano w poniedziałek 12 lipca po południu w dzielnicy Charlottenburg w Berlinie. Syn kobiety przyłapał gwałciciela na dokonywaniu zbrodni. Wszedł do mieszkania, gdy 92-letnia kobieta była krzywdzona, zatrzymał oprawcę i wezwał służby.

Syn zmarłej kobiety złapał 41-letniego podejrzanego i zadzwonił pod numer ratunkowy. Przytrzymał mężczyznę do czasu przybycia służb ratunkowych.

– podaje dziennik.

Czytamy także, że przybyli na miejsce ratownicy próbowali reanimować straszą kobietę:

Jakakolwiek pomoc przyszła za późno. Zmarła w domu z powodu poważnych obrażeń.

Opiekun zatrzymany

Co najgorsze, 41-letni gwałciciel na co dzień opiekował się starszą kobietą. Był jej pielęgniarzem, czyli osobą, do której seniorka miała największe zaufanie. Następnego dnia wydano nakaz aresztowania go za morderstwo.

Podejrzany od wczoraj przebywa w areszcie na wniosek berlińskiej prokuratury pod zarzutem morderstwa na tle seksualnym i gwałtu ze skutkiem śmiertelnym. W chwili obecnej nie możemy udzielić żadnych dalszych informacji.

– przekazała berlińska prokuratura.

Jak podaje dziennik, na miejscu zabezpieczono dowody w sprawie. Śledczy posiadają także nagrania monitoringu z korytarza znajdującego się przed mieszkaniem zmarłej 92-latki. We wtorek przeprowadzono sekcję zwłok starszej kobiety, jednakże jej wyników nie podano do opinii publicznej.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.fakt.pl, www.polsatnews.pl, wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Pixabay, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij