×

6-latka uduszona przez sąsiada! Dziewczynka zniknęła z podwórka przed swoim domem…

6-latka uduszona przez sąsiada! Poszukiwania Faye Swietlik mają tragiczny finał. Dziewczynkę widziano po raz ostatni na podwórku przed jej domem w Cayce, 10 lutego ok. 15.45. Od tej pory szukała jej rodzina.

Władze Karoliny Południowej podzieliły się bardzo smutnymi informacjami.

Zaginięcie Faye Swietlik

Tego dnia Faye jak zwykle wróciła ze szkoły. Rodzina widziała ją ostatni raz kwadrans przed 16, na podwórku przed domem. Gdy dziewczynka zniknęła, bliscy natychmiast zaczęli jej szukać. Bezskutecznie.

Już po godzinie samodzielnych poszukiwań, bliscy Faye powiadomili policję. W poszukiwania zaangażowało się 250 funkcjonariuszy.

Również babcia Faye, aktywnie szukała 6-latki. Dziewczynka mieszkała razem z bliskimi w Cayce, w Karolinie Południowej (USA).

Niestety, rodzina nawet nie przypuszczała, jak tragiczny może być finał tych poszukiwań.

6-latka uduszona przez sąsiada

Policja z Karoliny Południowej potwierdza: odnaleziono ciało zaginionej dziewczynki. I to tuż obok miejsca, w którym Faye mieszała.

Gdy przedstawiciel policji mówił o finale poszukiwań, z trudem powstrzymywał łzy. To historia, w którą trudno uwierzyć.

6-letnią Faye udusił najbliższy sąsiad, 30-letni Coty Scott Taylor, który następnie sam się zabił. Policjanci odnaleźli ciało młodego mężczyzny w jego domu. Tego samego dnia, co ciało dziewczynki.

Według koronera z hrabstwa Lexington, Coty udusił dziewczynkę zaledwie kilka godzin po tym, jak zniknęła z podwórka przy domu.

W koszu na śmieci należącym do Taylora, śledczy znaleźli wskazówki, dotyczące zaginiecia 6-latki. Policja odnalazła jej ciało w pobliskim lesie, 13 lutego. Prawdopodobnie gdy mężczyzna zaciągnął tam dziewczynkę, była już martwa.

Pożegnanie Faye

Pogrzeb Faye odbył się w ubiegły piątek, w kościele baptystów w Cayce.

Babcia dziewczynki umieściła na Facebooku wzruszający wpis, pod którym dodała zdjęcie z nieżyjącą wnuczką. Kilka godzin po tym, jak śledczy odnaleźli ciało Faye, kobieta napisała:

Chcę, żeby wróciła.

Lokalna społeczność Cayce chciała pomóc rodzinie, dlatego lokalny dom pogrzebowy pokrył wszystkie wydatki związane z pochówkiem dziewczynki.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook.com, Twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować