×

3 znaki zodiaku, które są niezniszczalne! To osoby wytrzymałe z silnymi charakterami

Zbliża się koniec roku, dlatego warto prześledzić horoskop na 2020 rok. Co czeka nas w najbliższych 12 miesiącach? Postanowiliśmy przypomnieć kilka znaków zodiaku, które cechuje najsilniejsza osobowość.

Strzelec

Spod znaku Strzelca są osoby urodzone pomiędzy 22 listopada, a 21 grudnia. Planetą sprzyjającą znakowi jest Jowisz, symbol nauki i rozwoju, sprawiający że Strzelce posiadają optymistyczną naturę. Osoby o tym znaku zodiaku charakteryzuje duża siła psychiczna. Żyją w swoim własnym świecie i mają wypracowane mechanizmy obronne przez co znają sposoby na radzenie sobie z problemami. Strzelce bardzo lubią życie i nie przejmują się drobiazgami. Cechuje ich pogoda ducha i nadzieja, że wkrótce czeka ich coś wspaniałego. Jedyne czego się boją to nuda.

Baran

Barany to osoby urodzone pomiędzy 21 marca, a 20 kwietnia. Ich planetą opiekuńczą jest Mars. Osoby spod tego znaku są w gorącej wodzie kąpane. Bywają nieprzewidywalne, energiczne i dość często wplątują się przez to w kłopoty. Barana cechuje silna determinacja w dążeniu do celu. Jest uparty i nie sprawia mu problemu forsowanie własnego zdania, co sprawia, że jest odporny na negatywne emocje.

Lew

Do Lwów należą osoby urodzone pomiędzy 23 lipca, a 23 sierpnia. Ponieważ ich żywiołem jest ogień, opiekuje się nimi Słońca. Cechami charakterystycznymi tego znaku zodiaku jest wytrwałość oraz optymizm. Lwy są w stanie przetrzymać wiele niesprzyjających sytuacji, nie dając po sobie poznać, że coś je trapi. Posiadają niesamowitą siłę psychiczną i są niezłomne. Dążą do celu niezależnie od przeciwności losu. Jeśli przydarza im się jakaś porażka, szybko o niej zapominają.

Co przyniesie tym znakom zodiaku Nowy Rok? Przekonamy się już niebawem.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Freepik.com

Polecane

Może Cię zainteresować