×

Według Jackowskiego w 2019 roku mają stać się 3 rzeczy. Brzmią groźnie

Krzysztof Jackowski od dłuższego czasu przeraża nas swoimi słowami na temat najbliższych lat. Tym razem wcale nie jest inaczej. Znany polski jasnowidz po raz kolejny opowiedział o tym, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Rok 2019 ma być bardzo burzliwy dla naszego kraju.

Rok 2019 będzie nieprzyjemny i niebezpieczny

Jeśli przypomnimy sobie 12 ostatnich miesięcy, jasnym stanie się dla nas to, że nie były one zbyt łatwe dla naszego kraju i całego świata. Pojawiły się kolejne konflikty zbrojne, kataklizmy, zamachy i różnego rodzaju zawirowania polityczne. Nieszczęść było tak naprawdę aż za dość. Dlatego wielu ludzi ma nadzieję, że nowy rok będzie lepszy. Niestety, Krzysztof Jackowski sugeruje, że nic z tego… Ma być jeszcze gorzej.

Jak doskonale wiecie, Krzysztof Jackowski, to najsłynniejszy polski jasnowidz. Jego przeczucia często się sprawdzają, dlatego jego rozmowa z Super Expressem nie napawa optymizmem… Zdradził, jak widzi rok 2019. Jesteście ciekawi?

#1 Wysokie podwyżki

Początek roku 2019 miał wiązać się z ogromnymi podwyżkami cen energii elektrycznej. Jednak jak się okazuje, prezydent podpisał właśnie nowelizację ustawy, która sprawi, że tak nie będzie. Jednak to wcale nie oznacza, że zaoszczędzimy… Zdrożeć mają usługi, a zwłaszcza budownictwo oraz transport. Ceny mają wzrosnąć także w ochronie zdrowia. Jasnowidz z Człuchowa ostrzega również przed podwyżkami w cenach opału, a szczególnie drewna.

Zdrożeją usługi. Zwłaszcza budownictwo, transport i ochrona zdrowia. Jeżeli chodzi o produkty, to drożeć będą leki

#2 Zawirowania polityczne

W naszym kraju ma także dojść do zawirowań politycznych. Krzysztof Jackowski twierdzi, że naszemu premierowi, Mateuszowi Morawieckiemu, grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jasnowidz z Człuchowa uważa, że znanego polityka czeka bardzo poważny kryzys wizerunkowy. Stać się ma to na wiosnę 2019 roku, a jego powodem ma być uchylone przez nasz rząd nowe prawo. Czego ma dotyczyć?

Tego Jackowski dokładnie nie zdradza. Twierdzi jednak, że będzie ono związane z rażącą zmianą życia Polaków lub po prostu całkowicie niezgodne z prawem. Podkreśla jednak, że Jarosław Kaczyński uratuje Mateusza Morawieckiego i dzięki jego stanowczej postawie do zmiany premiera nie dojdzie.

Konflikt międzynarodowy

#3 Konflikt

Wielu z nas myśląc o międzynarodowym konflikcie zbrojnym, spogląda w stronę Władimira Putina oraz Rosji. Czy słusznie? Krzysztof Jackowski twierdzi, że nie. Według niego jest to niesłuszny kierunek, bo ze strony prezydenta Federacji Rosyjskiej Polsce nic nie grozi. Zaznacza, że mimo iż wojna na Ukrainie będzie trwać wciąż, to do naszych granic na pewno nie dotrze.

Według jasnowidza z Czuchowa oczy świata powinny być skierowane na bliski wschód. To on jest „tykającą bombą”. Już teraz dzieje się tam bardzo źle, a ma być jeszcze gorzej. W roku 2019 stanie się coś tak strasznego, że obedrze Europę ze złudzenia jakiejkolwiek normalności. Jackowski zakłada, że może to być fala ruchów rewolucyjnych. Nie wystąpią one tylko w jednym kraju wspólnoty, ale pojawią się praktycznie wszędzie.

Może Cię zainteresować