×

Przepowiednie Nostradamusa na rok 2022 przerażają. Co nas czeka?

Przepowiednie Nostradamusa na rok 2022 przerażają. Mimo, że od śmierci najbardziej znanego na świecie wizjonera minęło już ponad 450 lat, jego słowa wciąż budzą grozę w ludziach. Być może dlatego, że tak wiele z zapowiadanych przez niego wydarzeń faktycznie miało miejsce. Czy tym razem również tak będzie? Co szykuje dla nas zbliżający się kolejny rok? Czy zapowiadane zdarzenia naprawdę będą mieć miejsce?

Jeden z największych jasnowidzów w historii

Od śmierci Nostradamusa minęło już ponad 450 lat. Mimo to pamięć o nim i jego proroctwach wciąż jest żywa i niejedną osobę napełnia strachem. Bezsprzecznie osoba ta uchodzi za jedną z najsłynniejszych w całej historii. Słowa jego przepowiedni były i wciąż są analizowane przez ekspertów. Wielu z nich twierdziło, że jego przepowiednie dotyczące minionych lat faktycznie się sprawdziły. Jak się okazuje, Nostradamus opisał także rok 2022. Co według niego ma się wówczas wydarzyć? No cóż… Nie są one dobre dla ludzkości… Kryzys migracyjny, przerażające zjawiska atmosferyczne czy wojna klimatyczna to zaledwie wierzchołek góry lodowej…

Przepowiednie Nostradamusa na rok 2022

Kryzys emigracyjny

Wojny mają doprowadzić w 2022 roku do głodu. On z kolei pogłębi kryzys migracyjny. Nostradamus pisał o rzeszach migrantów na plażach Europy. Jednak według jego słów, ci którym uda się przeżyć, zostaną uwięzieni.

Wojna klimatyczna

Słowa Nostradamusa nie pozostawiają złudzeń. Ma do niej dojść wówczas, gdy w jednym z krajów zabraknie surowców, które są niezbędne do życia. Jego przywódca zaatakuje wtedy sąsiada, aby się ratować.

Śmierć Wladimira Putina

Według Nostradamusa przywódca Rosji zginie już w przyszłym roku w czasie rejsu na morzu. Rzekomo będzie to śmierć od rażenia piorunem.

Koniec Unii Europejskiej

W jednej ze swoich przepowiedni francuski wizjoner pisał o zniszczeniu fundamentów “świętych świątyń w stylu rzymskim”. Eksperci zajmujący się interpretacją jego słów twierdzą, że w tym fragmencie chodzi o koniec Unii Europejskiej. Wszystko dlatego, że po części na jej powstanie miały wpływ traktaty rzymskie z 1957 roku.

Śmierć Kim Dzong Una

Według jasnowidza „pierwsza osobistość” Korei Północnej straci śmierć w wyniku nagłego wypadku. Tuż po tym władzę w tym kraju przejmie kolejny dyktator.

Trzy dni ciemności

To jeden z najstraszniejszych fragmentów przepowiedni Nostradamusa. Według niego na 3 dni ma zapanować na naszej planecie ciemność. Mamy się jej spodziewać o zimnej porze roku. Co więcej, zjawisko to ma poprzedzić ukazanie się krzyża na niebie.

Zderzenie dwóch gwiazd

Według słów Nostradamusa w zbliżającym się roku dojdzie do zderzenia dwóch gwiazd. Co ciekawe, naukowcy mówią, że takie zdarzenie faktycznie będzie miało miejsce w najbliższej przyszłości. Już niedługo ma powstać nowy obiekt KIC 9832227 i to w wyniku połączenia dwóch gwiazd. Niestety, francuski jasnowidz pisał, że będzie miało to katastrofalne skutki.

W czasie, gdy walka i furia osiągną na Ziemi szczyt, ujrzymy na niebie kometę, która będzie początkiem zapowiadającym katastrofy, jakich nie znał świat

Wierzycie w przepowiednie? Boicie się ich?

Źródła: stylzycia.radiozet.pl, www.papilot.pl

Może Cię zainteresować

zamknij