×

Jackowski o wizjach ojca Pio. „III Wojna Światowa już się zaczęła!”

Wizje niektórych jasnowidzów są naprawdę przerażające. Zwłaszcza, kiedy zaczynają się spełniać. Jednak bywa, że jasnowidze nie zgadzają się co do naszej przeszłości. Tym razem Krzysztof Jackowski poddał w wątpliwość prawdziwość przepowiedni ojca Pio.

Ojciec Pio mówił o końcu świata

Ojciec Pio to święty Kościoła katolickiego. Duchowny był mistykiem i wiele osób wierzy w jego przepowiednie. Niektóre z nich dotyczyły III wojny światowej. Według świętego, ma być wyjątkowo makabryczna i krwawa.

Światowy konflikt ma rozpocząć się na południu Europy, kiedy „duży głaz wyłoni się z mgły”. Kolejnym znakiem końca mają być „czarne i szare ptaki zmieniające widok nieba i ziemi”.

Konflikt może ominąć polskę

III wojna światowa będzie okrutniejsza, niż jakikolwiek wcześniejszy konflikt. W ciągu jednej nocy zginie więcej ludzi, niż w poprzednich wojnach światowych. Jednak wygląda na to, że Polacy mogą czuć się bezpiecznie – nasz kraj ma wyjść z tragicznych wydarzeń obronną ręką.

Jackowski podchodzi krytycznie do legendy ojca Pio

Właśnie w te przepowiednie powątpiewa jasnowidz Krzysztof Jackowski. Udzielił wywiadu dla „Super Expressu”, w którym stwierdził, że wizje ojca Pio są przepowiedniami ludzi, którzy stworzyli wokół niego legendę, a sam duchowny miał po prostu jakieś przeczucia.

Według Jackowskiego, słowa ojca Pio nie dotyczyły nawet III wojny światowej. Jak powiedział sam jasnowidz:

Osobiście nie zetknęłem się z informacjami z jego życia, żeby on mówił o wojnie (pisownia oryginalna)

Co ciekawe, w ocenianiu słuszności słów ojca Pio, Jackowskiemu nie przeszkodził fakt, że jak sam stwierdził „niewiele wie o ojcu Pio, wie że taka postać istniała”.

Według Jackowskiego, widmo krąży po Europie – to widmo III wojny światowej

Przy okazji rozmowy z „SE”, Jackowski podkreślił, że mimo jego zdania co do przepowiedni ojca Pio o wojnie, nie możemy być spokojni. Sam jasnowidz czuje wojnę bardzo blisko:

Żyjemy na minie i to już jest wojna. Mówię o wojnie, której początek zaczął się już w 2016 roku. Wojna wliczona jest w naszą obserwację codzienną. Ona jest inna niż poprzednie, jest hybrydowa

Najwyraźniej czas rozpocząć przygotowywania do III wojny światowej

Może Cię zainteresować

zamknij