×

Wizje niektórych jasnowidzów są naprawdę przerażające. Zwłaszcza, kiedy zaczynają się spełniać. Jednak bywa, że jasnowidze nie zgadzają się co do naszej przeszłości. Tym razem Krzysztof Jackowski poddał w wątpliwość prawdziwość przepowiedni ojca Pio.

Ojciec Pio mówił o końcu świata

Ojciec Pio to święty Kościoła katolickiego. Duchowny był mistykiem i wiele osób wierzy w jego przepowiednie. Niektóre z nich dotyczyły III wojny światowej. Według świętego, ma być wyjątkowo makabryczna i krwawa.

Światowy konflikt ma rozpocząć się na południu Europy, kiedy „duży głaz wyłoni się z mgły”. Kolejnym znakiem końca mają być „czarne i szare ptaki zmieniające widok nieba i ziemi”.

Konflikt może ominąć polskę

III wojna światowa będzie okrutniejsza, niż jakikolwiek wcześniejszy konflikt. W ciągu jednej nocy zginie więcej ludzi, niż w poprzednich wojnach światowych. Jednak wygląda na to, że Polacy mogą czuć się bezpiecznie – nasz kraj ma wyjść z tragicznych wydarzeń obronną ręką.

Jackowski podchodzi krytycznie do legendy ojca Pio

Właśnie w te przepowiednie powątpiewa jasnowidz Krzysztof Jackowski. Udzielił wywiadu dla „Super Expressu”, w którym stwierdził, że wizje ojca Pio są przepowiedniami ludzi, którzy stworzyli wokół niego legendę, a sam duchowny miał po prostu jakieś przeczucia.

Według Jackowskiego, słowa ojca Pio nie dotyczyły nawet III wojny światowej. Jak powiedział sam jasnowidz:

Osobiście nie zetknęłem się z informacjami z jego życia, żeby on mówił o wojnie (pisownia oryginalna)

Co ciekawe, w ocenianiu słuszności słów ojca Pio, Jackowskiemu nie przeszkodził fakt, że jak sam stwierdził „niewiele wie o ojcu Pio, wie że taka postać istniała”.

Według Jackowskiego, widmo krąży po Europie – to widmo III wojny światowej

Przy okazji rozmowy z „SE”, Jackowski podkreślił, że mimo jego zdania co do przepowiedni ojca Pio o wojnie, nie możemy być spokojni. Sam jasnowidz czuje wojnę bardzo blisko:

Żyjemy na minie i to już jest wojna. Mówię o wojnie, której początek zaczął się już w 2016 roku. Wojna wliczona jest w naszą obserwację codzienną. Ona jest inna niż poprzednie, jest hybrydowa

Najwyraźniej czas rozpocząć przygotowywania do III wojny światowej

Polecane

Może Cię zainteresować