×

3-latek widział ducha kobiety zmarłej przed laty. Podał jej dokładny rysopis!

Podobno dziecięca wyobraźnia nie zna granic. A jeśli to nie tylko wyobraźnia? 3-latek widział ducha kobiety, która zaginęła ubiegłego roku.

3-latek widział ducha kobiety

Czyżby życie pozagrobowe istniało? Historie o duchach od setek lat pobudzają ludzką wyobraźnię, jednakże niektóre opowieści powodują gęsią skórkę. Tak jest i w tym przypadku, gdy malutki chłopiec rozmawia z duchem…

Jake Gorba, jego żona Victoria i ich trójka dzieci wybrali się na szczyt w góry Shuteye na terenie Sierra National Forest. W trakcie podróży rodzina zatrzymała się na lunch i właśnie wtedy 3-letni Kadyn zaczął z kimś rozmawiać. Nagle chłopiec miał powiedzieć do rodziców:

Mamo, ona nie żyje, potrzebuje naszej pomocy.

Przerażeni rodzice ruszyli na łąkę, gdzie wskazywał chłopiec. Okazało się jednak, że nikogo tam nie było. Jednakże Kadyn był bardzo nieugięty i ciągle powtarzał, że rodzice muszą jej pomóc. Opisał jej wygląd i jak wspomina jego mama:

Był bardzo nieugięty, powtarzał, że musimy jej pomóc i mówił, że ma niebieskie włosy, a ubrana była w czarną koszulę i niebieskie dżinsy.

Wrzuciliśmy ten opis do sieci i szukaliśmy, czy ktoś o takim wyglądzie nie zaginął.

Ku zaskoczeniu rodziców okazało się, że rok temu na terenie Sierra National Forest zaginęła Sandra Hughes. Co przerażające, wyglądała dokładnie tak, jak opisał to Kadyn.

3-latek widział ducha kobiety
Imgur

Policja przeszukała to miejsce

Rewelacjami chłopca zainteresowała się lokalna policja. Dwóch zastępców szeryfa hrabstwa Madera wróciło na łąkę z Jake’em i jego synem, aby zbadać sprawę. Niestety nie znaleźli nowych dowodów, a sprawa zaginięcia wciąż pozostaje otwarta. Jak komentuje całe zdarzenie mama chłopca:

Jeśli była prawdopodobnie duchem szukającym pomocy, mam nadzieję, że mój syn mógł przynajmniej jej jakoś pomóc. A może ta rozmowa pomoże rodzinie ją znaleźć, ponieważ najwyraźniej minęło dużo czasu, odkąd odeszła.

Rodzina wystawiła swój czterokołowiec na sprzedaż. Otrzymał on miano „Ghost runner”. Małżeństwo powiedziało, że dalej będzie zabierać dzieci w góry, jednak teraz mają jedno miejsce, w którym na pewno nie będą się zatrzymywać.

3-latek widział ducha kobiety
Imgur

Nadnaturalne zdolności

Według licznych łowców duchów dzieci oraz zwierzęta (m.in. koty i psy) są szczególnie wyczulone na wszelkie zjawiska paranormalne. W przypadku czworonogów uważa się, że wiążę się to z ich naturalnymi zmysłami. A co w takim razie z dziećmi? Według jednej z teorii dziecięcy umysł jest na tyle plastyczny, że jest w stanie zaakceptować nadnaturalną rzeczywistość. To ma sprawiać, że częściej dostrzegają duchy, których dorośli nie zauważają lub tłumaczą sobie je jakimś przywidzeniem.

Pojawiają się nawet teorie, że wymyśleni przyjaciele, z którymi dzieci czasem rozmawiają, to tak naprawdę duchy, które im się objawiły. Ta wizja jest dosyć przerażająca, jednak… czy do końca taka zmyślona? Nauka odrzuca istnienie duchów, choć z kolei zdarzają się badania, które mają potwierdzać istnienie ludzkiej duszy. Jeśli tak, to można przyjąć, że niektóre z nich mogą się zabłąkać na Ziemi.

Czy sami wierzycie w duchy?

Źródła: kmph.com, kmph.com, www.o2.pl
Fotografie: Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij