×

27-latek brutalnie zgwałcił własną mamę. Podczas przesłuchania wyznał, co jeszcze jej zrobi

Ta historia zbulwersowała nawet śledczych! 27-latek brutalnie zgwałcił własną matkę. Nie tylko nie wyraził skruchy, ale podczas przesłuchania odgrażał się, że… po powrocie do domu ją zabije.

Horror rozegrał się pod Płońskiem (województwo mazowieckie). Przerażona kobieta zdołała uciec i zaalarmowała policję.

27-latek brutalnie zgwałcił własną matkę

Kobieta ma 59 lat. Mieszka w niewielkiej miejscowości w gminie Płońsk. Jak podaje PAP, syn kobiety bywa wobec niej agresywny, o czym kobieta informuje regularnie policję. Jednak interwencje niczego nie zmieniają. Wręcz przeciwnie.

To, do czego posunął się tym razem, wprawiło w osłupienie nawet śledczych.

27-letni kawaler w brutalny sposób zmusił swoją matkę do obcowania płciowego. Kobiecie udało się uciec i poinformować o zdarzeniu policję.

Groźby zamiast skruchy

27-latek był już karany za naruszenie nietykalności cielesnej i groźby, ale kobieta nie mogła przypuszczać, że zdecyduje się na tak okrutne czyny.

Gdy policja zatrzymała gwałciciela, młody mężczyzna nie wyraził żadnej skruchy. Jego postawa zadziwiła śledczych, którzy nie jedno już widzieli w swojej pracy.

Podczas przesłuchania, 27-latek odgrażał się, że gdy tylko wróci do domu, zabije własną matkę! Wiadomo też, że podczas wcześniejszych interwencji w domu ofiary, mężczyzna znieważał również policjantów.

Zbrodnia i kara

W związku z tym, że mężczyzna był już wcześniej karany, a w dodatku nie wyraził skruchy i wygłaszał groźby karalne pod adresem matki, trafił już do aresztu.

Za dokonanie brutalnego gwałtu na własnej matce, 27-latkowi grozi od 3 do 15 lat więzienia. Czy kobieta będzie mogła spać spokojnie, kiedy syn wyjdzie na wolność?

Nie jest to pierwszy tak bulwersujący przypadek. W styczniu tego roku, 50-letni mieszkaniec Puław otrzymał wyrok za… wielokrotne gwałcenie mamy w okresie od końca 2017 r. do czerwca 2018 r. Mimo tego, że prokuratura wnioskowało o 13 lat więzienia, decyzją sądu mężczyzna został skazany na 7 lat pozbawienia wolności.

W listopadzie 2017 roku wyrok usłyszał 29-letni Łukasz L., bohater programu „Chłopaki do wzięcia”, emitowanego w Polsacie Play. Mężczyzna został skazany na 3 lata pozbawienia wolności za… próbę zgwałcenia własnej babci! Otrzymał również sądowy zakaz zbliżania się do poszkodowanej przez 10 lat. Bohater programu rzucił babcią o ścianę i bił ją po głowie nie przerywając nawet wtedy, gdy starsza kobieta zaproponowała mu, że… zapłaci mu za wizytę w agencji towarzyskiej.

Jaki wyrok otrzyma 27-letni mieszkaniec gminy Płońsk?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Pixabay.com, Facebook.com

Polecane

Może Cię zainteresować