×

Sąd skazał parę na łączną karę pozbawienia wolności na 2340 lat. Dopuścili się czegoś potwornego

Patricia Ayers została skazana na 1590 lat więzienia, podczas gdy jej mąż na 750. Choć jest to równoznaczne z dożywociem, taki wyrok usłyszała para, która seksualnie wykorzystywała powierzoną ich opiece dziewczynkę. Sędzia przyznał, że było to największe bestialstwo, z jakim miał styczność odkąd pracuje w sądzie, a więc od 1998 roku.

Usłyszeliście maksymalną karę, bo odebraliście temu dziecku dzieciństwo i godność – wyznała sędzia L. Scott Coogler

Małżeństwo przyznało się do winy dopiero po usłyszeniu zarzutów. Okazało się, że gehenna 6-latki trwała aż 3 lata. Przez ten czas dziewczynka była wielokrotnie wykorzystywana.

Para dodatkowo wszystko nagrywała, po czym materiały trafiały do sieci lub odpłatnie w ręce innych pedofilów. Na szczęście sąd w Alabamie zdawał sobie sprawę z powagi wyrządzanego okrucieństwa i skazał zwyrodnialców na łączną karę 2340 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcia z udziałem wykorzystywanych dzieci, które obiegają czarny rynek, generują rocznie około 3 biliony dolarów obrotu! Ta straszliwa kwota dowodzi, jak wiele tego typu sytuacji ma miejsce w dzisiejszym, jakże brutalnym świecie.

maxpixel

Niestety, Internet pozwala na anonimowość. Osobowość potencjalnego pedofila, który udostępnia w sieci nagrania z udziałem dzieci, może zostać utajona, przez co dana osoba jest trudna do schwytania. Policja jednak nie daje za wygraną i wciąż walczy z jednym z najokrutniejszych zachowań świata.

Może Cię zainteresować

zamknij