×

23-latka wypadła z balkonu z 6. piętra. Wykonywała ryzykowne ćwiczenie na balustradzie

​Do tego tragicznego wypadku doszło w Meksyku. 23-latka wypadła z balkonu, mieszczącego się na wysokości 25 metrów. Kobieta ćwiczyła jogę na balkonie, kiedy doszło do nieszczęścia.

Ryzykowne ćwiczenie

Alexa Terrazas uprawiała jogę na balkonie. W tym samym czasie pozowała do zdjęcia. Wtedy doszło do wypadku. Kobieta w trakcie wykonywania jednego z ćwiczeń poślizgnęła się i wypadła z szóstego piętra.

Przeżyła upadek

Kiedy 23-latka wypadła z balkonu, znaleźli ją przechodnie, którzy niezwłocznie wezwali pomoc. Alexa została przewieziona do szpitala w stanie Nuevo Leon w Meksyku. Natychmiast wylądowała na sali operacyjnej. Lekarze walczyli o jej życie przez blisko 11 godzin.

23-latka wypadła z balkonu, była w stanie krytycznym

Miała mnóstwo szczęścia. W szpitalu okazało się, że Alexa złamała łącznie 110 kości. U dorosłego człowieka szkielet składa się z 206 kości. To pokazuje skalę złamań… Kobieta ma połamane ręce, biodro, czaszkę. Jednak w najgorszym stanie są nogi. Jak poinformowały lokalne media, 23-latkę czeka jeszcze wiele operacji. Nie ma mowy, aby w najbliższych miesiącach stanęła na własnych nogach.

W sprawie wypadku prowadzone jest dochodzenie. Śledczy badają, czy do tragedii nie doszło np. z powodu wadliwej konstrukcji budynku.

Sąsiedzi Alexy wyznali funkcjonariuszom, że niejednokrotnie widzieli, jak 23-latka uprawia jogę na balkonie i wystawia się na podobne niebezpieczeństwo. Tym razem przypłaciła za nie zdrowiem.

Polecane

Może Cię zainteresować