×

20-letnia dziewczyna udaje 5-latkę. Jej chłopak się na to zgadza, a nawet odgrywa pewną rolę

W mieszkaniu pełnym plastikowych kubków-niekapków, pluszowych misiów, smoczków i ubrań w kaczuszki, Max z łatwością może zostać pomylona z młodą matką. Prawda może nieco zaskoczyć, bo dziecięce graty należą właśnie do 20-latki.

Inna płeć Piotrusia Pana

Max pomimo tego, że ma 20 lat, udaje że nadal jest dzieckiem. Razem ze swoim 31-letnim „tatusiem” Johnnym mieszka w Kentucky. Para w dziwacznym związku czuje się doskonale i twierdzi, że to nie jest żaden fetysz, a sposób na życie.

20-letnie niemowlę

Max podkreśla, że jest dorosłą osobą zdolną do podejmowania racjonalnych decyzji. Dodaje jednak, że tak samo jak Piotruś Pan, po prostu nie chce dorastać. Osobliwy związek daje jej tę możliwość, a Johnny chętnie uczestniczy w całym przedstawieniu.

Najpierw zasady

Oczywiście, jak to dzieci, Max również obowiązują pewne zasady. Nie ma pyskowania do taty, ani późnego kładzenia się spać. Za nieprzestrzeganie reguł Max zostaje wysłana do kąta, w którym ma przemyśleć swoje zachowanie.

Czas wolny

Max nie kocha bardziej niczego od popołudniowych drzemek, wizyt w parku i huśtawek na placu zabaw. Jej ulubioną częścią dnia jest jednak wieczór, bo właśnie wtedy tatuś czyta ulubione bajki na dobranoc. Kolekcji zabawek 20-latce pozazdrościłaby niejedna 5-latka (taka prawdziwa).

Księżniczka

Max jest 5-letnią księżniczką i każdego dnia oddaje się typowo dziecięcym aktywnościom. Dukanie pierwszych przeczytanych zdań, koślawe rysunki, wybrzydzanie przy obiedzie, czy zabieranie ulubionej lalki do parku. Max nie wychodzi ze swojej roli nawet na chwilę.

Rola tatusia

Johnny z kolei musi opiekować się swoją „5-letnią” córką. Na jego brakach spoczywa opieka nad dzieckiem, wspólna nauka, czytanie bajek, ubieranie księżniczki, znoszenie jej kaprysów i oczywiście wychowanie.

Czas być poważnym

Max spędza w roli 5-latki większość czasu. Kiedy jednak sytuacja tego wymaga, wyciąga z buzi smoczek i staje się zwykłą 20-latką. Para ma między sobą umowę i określone zasady dotyczące odgrywania swoich ról.

Chwila przerwy

Choć dziwaczny styl życia pary jest codziennością, Max prowadzi też normalne życie. Płaci rachunki, pracuje i wykonuje „dorosłe” obowiązki. Jak sama tłumaczy, wie, gdzie leżą granice i stara się ich nie przekroczyć.

Para prowadzi także kanał na YouTube, na którym możecie śledzić ich codzienne życie

Może Cię zainteresować

zamknij