×

8 powodów, dla których starsi panowie wolą dużo młodsze od siebie kobiety

Niejednokrotnie słyszy się o starszych mężczyznach, którzy spotykają się z dużo młodszymi od siebie kobietami. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu, jeśli obydwie strony zgadzają się na taką relację, jednak z pewnością nie jest to coś powszechnie akceptowalne.

Co więc kieruje starszymi panami, że wolą umawiać się z młodszymi kobietami? Okazuje się, że powodów może być kilka.

#1 Kryzys starczego wieku

Pinterest

Mężczyźni, którzy czują się niepewnie w życiu prywatnym, jak i zawodowym, dążą do podbicia swojego ego poprzez randki z młodszymi kobietami – daje im to poczucie spełnienia, którego brakuje im podczas spotkania z kobietą w swoim wieku.

#2 Młodszej kobiety można się łatwiej pozbyć

Pinterest

Młodsze kobiety (nie wszystkie) znacznie mniej rozpaczają po nieudanym związku. Nadal mają przed sobą większość życia i czas na znalezienie długoterminowej relacji. To dlatego stają się często celem dla starszych panów.

#3 Kondycja

Pinterest

Nie ulega wątpliwości, że w porównaniu do starszych pań, młodsze mają lepszą kondycję i po prostu mogą dłużej… Ponadto nie cierpią na towarzyszące starszym kobietom dolegliwości, takie jak bóle stawów, kręgosłupa i wiele innych, które oddalają je od współżycia.

#4 Anonimowość

Pinterest

Starsi mężczyźni i młodsze kobiety żyją na co dzień w dwóch różnych środowiskach. Mają innych przyjaciół i spędzają czas z zupełnie innymi ludźmi. Ułatwia to zachowanie relacji w tajemnicy przed innymi ludźmi.

#5 Młodsze kobiety są bardziej gibkie

Pinterest

Młodsze kobiety są zdecydowanie bardziej gibkie od starszych pań, co wiąże się z tym, że mogą być otwarte na różnego rodzaju pomysłu i fantazje swoich partnerów.

#6 Młodsze kobiety są bardziej otwarte

Pinterest

Młodsze kobiety mają jędrniejsze ciała. Są sprawniejsze i przede wszystkim aktywniejsze. Są gotowe zadbać o rzeczy, których nie są w stanie zaakceptować ich starsze koleżanki. Młodsze panie są bardziej otwarte na różnego rodzaju eksperymenty – czasami to wystarczający powód dla starszych panów.

#7 Dużo mniej pracy

Pinterest

Starszy mężczyzna, który spotyka się z młodszą od siebie partnerką, zrzuca w pewien sposób z siebie całą odpowiedzialność. Takie rozwiązania pozbawia go wielu obowiązków, które może mieć podczas relacji ze starszą kobieta.

#8 Ego mężczyzny

Pinterest

Młodsze kobiety (nie wszystkie) wolą nieco starszych mężczyzn. Niektórzy z nich z pewnością sprawują w związku władzę i nieodpartego dla kobiety autorytetu. W porównaniu ze starszymi kobietami, młodsze panie nie zranią więc w takim stopniu ego swojego partnera, co jest dla niego dużym plusem.

Może Cię zainteresować

zamknij