×

Rozstanie Rafała i Gabriela z „Królowych Życia”. Powodem natrętny wielbiciel?

Rozstanie Rafała i Gabriela z „Królowych Życia”. Smutna informacja dla wszystkich fanów programu. Czyżby koniec związku popularnej pary właśnie stał się faktem? Niedawno mówili o ślubie, a teraz o kolejnym rozstaniu.

Rozstanie Rafała i Gabriela z „Królowych Życia”

Związek pary celebrytów Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna, to ciągłe rozstania i powroty. I chociaż wydawało się, że miłość Rafała i Gabriela kwitnie, wszystko wskazuje na to, że ostatnio znowu coś się zmieniło.

Już tydzień temu Pudelek informował, że na instagramowych profilach obu panów pojawiła się seria smutnych wpisów. Kłopoty w raju?

Wygląda na to, że te doniesienia mogą być prawdziwe. Celebryci nie zaprzeczają, ale dziękują fanom za wsparcie. Natomiast Pudelek utrzymuje, że para jest już po rozstaniu.

Natrętny wielbiciel

Jak informuje serwis, rozstanie Rafała i Gabriela spowodowane było niewiernością tego drugiego. Podobno w Gabrielu na zabój zakochał się mężczyzna, który zaczął go prześladować. Kamil stał się natrętnym wielbicielem. Początkowo schlebiało to Gabrielowi, ale potem sprawy zaczęły przybierać niebezpieczny obrót.

(…) Zakochał się w Gabrielu, bo może dzięki temu chciał zyskać na sławie, rozgłosie. Może przez jakiś czas podobało się to Gabrielowi, ale później okazało się, że chłopak jest psychicznie chory z rodziny patologicznej i zaczął nachodzić Gabriela, wyznawać mu miłość, a tłumaczenie, że Gabriel jest w związku z Rafałem, nic go nie obchodziło

– twierdzi informator Pudelka.

Rozstanie Rafała i Gabriela
Instagram

Ponoć nachalny mężczyzna nie tylko naprzykrzał się ze swoimi uczuciami, ale zaczął też stwarzać realne zagrożenie dla Rafała.

Ten chłopak cały czas mnie męczy, nachodzi w domu, moje prośby na nic się zdają, żeby przestał mnie prześladować. Rafała wręcz nienawidzi i rzucił się na niego z łapami. Rafał był zły na mnie o to, że utrzymuję z nim kontakty, ale mnie też on naprawdę męczy. Rafał zgłosił Kamila na policję o zastraszenie i nękanie

– zdradził Gabriel w rozmowie z serwisem.

Cała prawda o rozstaniu Rafała i Gabriela

Informacje o rozstaniu Rafała i Gabriela potwierdził Jastrząb Post i to u samego źródła. Jak wyznał z rozmowie z portalem Grabias:

Postanowiliśmy dać sobie troszeczkę czasu. Ja się wyprowadziłem z naszego wspólnego mieszkania, ponieważ ten młody człowiek nas nachodzi, itd. Grozi zarówno mi, jak i Gabrielowi. Gabriel wyjechał z Warszawy, ja zostałem, ale nie mieszkam w tym mieszkaniu. Nasze rozstanie jest spowodowane osobą trzecią.

Sytuacja stała się bardzo poważna, dlatego została zgłoszona na policję. Rafał wyjaśnił, że wraz z Gabrielem czekają na rozwój sytuacji.

Zgłosiłem tą całą sytuację na policję. Zarówno ja, jak i Gabriel. Czekamy na rozwój sytuacji i stąd nasza decyzja, aby wyprowadzić się z mieszkania, w którym mieszkamy. Ja mieszkam u przyjaciółki, Gabriel wyjechał, nie chcę mówić dokąd. Mamy nadzieję, że albo ten człowiek sobie odpuści, albo policja go poskromi

Celebryta dał jednak nadzieję, że to nie jest definitywne zakończenie jego związku z Gabrielem, lecz chwilowe rozstanie.

Oczywiście, że tęsknię. Rozmawiamy przez różne komunikatory i mam nadzieję, że niedługo znowu będziemy razem. Emocje muszą opaść. Wszystkie sprzeczki, do jakich dochodziło u nas związku, były spowodowane tym silnym naporem tej osoby. Sytuacje nie są komfortowe, jak ktoś od rana do wieczora dzwoni domofonem, albo wychodzisz z mieszkania, a ktoś ci się rzuca na maskę auta. To już nie jest szaleńcza miłość, tylko szaleństwo

Czy panowie nadal będą występować razem w „Królowych Życia”?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij