×

2-latka przez 9 dni przebywała w mieszkaniu wraz z ciałami rodziców

Babcia dziewczynki wezwała policjantów do mieszkania córki. Była zaniepokojona, ponieważ nie miała z nią kontaktu. Po wejściu do mieszkania okazało się, że 2-latka od kilku dni mieszkała z ciałami swoich rodziców.

Babcia 2-latki nie miała kontaktu z córką

Do tragedii doszło w stolicy Ukrainy. Babcia 2-letniej Oli była zrozpaczona. Nie mogła skontaktować się ze swoją córką Victorią Devyatkin, ani z jej mężem. Żadne z nich nie dobierało telefonu, więc kobieta poszła do ich mieszkania. Drzwi był zamknięte i nikt nie otwierał.

Babcia 2-latki miała poważne powody, żeby martwić się o córkę. Victoria i jej mąż byli uzależnieni od narkotyków. Dlatego zdecydowała się wezwać policję. Okazało się, że funkcjonariusze już wcześniej znali adres. Dzwonili do nich także sąsiedzi małżeństwa. Skarżyli się, że na klatce czuć smród zgnilizny. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, do razu wiedzieli, z czym mają do czynienia.

2-latka mieszkała z ciałami rodziców

Kiedy policjanci weszli do mieszkania, ich oczom ukazał się makabryczny widok. Znaleźli zwłoki 28-letniej Victorii i jej 35-letniego męża. Zobaczyli także, że w mieszkaniu jest 2-letnia córka małżeństwa. Ola była wycieńczona i odwodniona, więc natychmiast trafiła do szpitala.

Policjanci ustalili, jak długo 2-latka przebywała ze zwłokami rodziców

Dokładna przyczyna śmierci Victorii i jej męża nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej zmarli, ponieważ przedawkowali narkotyki. Świadczą o tym dowody znalezione na miejscu. 2-latka mieszkała z ciałami swoich rodziców przez 9 dni.

Babcia zareagowała w ostatnim momencie. Dziewczynka mogła nie przeżyć kolejnego dnia.

Polecane

Może Cię zainteresować