×

17-letnia Wiktoria odnaleziona. Wynajęła mieszkanie z 50-latkiem

Zakazany romans, a może wielka tragedia? Policja z Piaseczna znalazła wreszcie odpowiedź na pytanie, co stało się z poszukiwaną dziewczyną – 17-letnia Wiktoria odnaleziona!

Okazuje się, że jej mama i babcia miały dobre przeczucie…

Tajemnicze zaginięcie nastolatki

19 listopada 2019 roku, Wiktoria wyszła do szkoły przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie, ale do niej nie dotarła. Ślad po dziewczynie zaginął. Nastolatka nie zabrała z domu rzeczy, które mogłyby wskazywać na chęć ucieczki. W domu została jej ładowarka i kosmetyki. Nie wzięła też żadnych pieniędzy.

W dniu zaginięcia, wysłała jedynie tajemniczy SMS do swojej babci:

Nie wróciłam, ale wszystko ok. Jakby Michał dzwonił to nic mu nie mów najlepiej.

Problemy z nastolatką zaczęły się już przed jej zaginięciem. Do szkoły przychodziła spóźniona, uciekała z ostatnich lekcji. Zaczęła odcinać się od rówieśników i unikać rozmów. Wcześniej Wiktoria zaprzyjaźniła się z Natalką. Bywała u niej w domu, z czasem zaczęła zostawać na noc.

Ta przyjaźń okazała się przyczyną tragedii obu rodzin.

Zakazane uczucie i 33-letnia różnica wieku

Pewnego dnia Wiktoria opuściła dom koleżanki w karetce. Dziewczyna była nieprzytomna i kompletnie pijana. Miała we krwi 3 promile alkoholu. Policjanci zastali nastolatkę w łóżku Michała M.

Michał M. to około 50-letni mężczyzna, wdowiec i ojciec Natalki. Wiktoria poznała go, gdy była w ostatniej klasie gimnazjum. Wtedy zaczęła odwiedzać jego córki. Rodzina przypuszcza, że mężczyzna dawał nastolatce również narkotyki i wykorzystywał ją seksualnie.

Nawet po tym, jak dziewczyna trafiła do szpitala z zagrożeniem życia, nie przestała odwiedzać 50-latka.

Mama 17-latki twierdzi, że wdowiec omotał Wiktorię do tego stopnia, że ta była dla niego gotowa na wszystko.

Jak tylko Wiktoria nie pojawiła się w domu o wyznaczonej godzinie, wiedziałam, że jest u niego. Dzwoniłam wtedy na policję i przywozili ją do domu

– cytuje „Super Express”.

Gdy dziewczyna zaginęła, również telefon Michała M. przestał odpowiadać.

17-letnia Wiktoria odnaleziona

W poszukiwania włączyli się policjanci kryminalni z Piaseczna. O pomoc apelowały zrozpaczona matka i babcia. Przypuszczały, że za zaginięciem nastolatki stoi Michał M.

17-latki i starszego o ponad 30 lat mężczyzny, poszukiwano w całej Europie. Po pół roku nastąpił wreszcie przełom. Funkcjonariusze ustalili, że dziewczyna razem ze starszym mężczyzną wynajęła mieszkanie w Warszawie.

Teraz Wiktoria trafiła do policyjnej izby dziecka, a jej partner do policyjnej celi. Jest on podejrzewany między innymi o rozpijanie małoletniej, a także o kradzież.

W programie „Alarm”, babcia dziewczyny powiedziała, że Michał M. zniszczył dwie rodziny – swoją i Wiktorii.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij