×

15-latka spodziewa się drugiego dziecka. Zostanie przesłuchana przez policję

Daria Sudnisznikowa znów wzbudza kontrowersje. 15-latka spodziewa się drugiego dziecka i jest tym przerażona. Teraz zostanie przesłuchana przez policję.

15-latka spodziewa się drugiego dziecka

Daria Sudnisznikowa to rosyjska uczennica, o której zrobiło się głośno, gdy w wieku 13 lat zaszła w ciążę. Dziewczynka zdecydowała się urodzić dziecko. Początkowo twierdziła, że ojcem dziecka jest 10-letni Wania. Jednak sporo osób miało co do tego wątpliwości – chodziło o bardzo młody wiek chłopca. Ostatecznie Daria wyznała, że dziecko jest wynikiem gwałtu, a jego ojciec to licealista o imieniu Stiepan. Po narodzinach i zrobieniu badań DNA, ta informacja się potwierdziła.

Przez cały okres ciąży 13-latka mogła liczyć na wsparcie swojej rodziny. W mediach społecznościowych (na Instagramie obecnie ma ponad 145 tysięcy obserwujących) relacjonowała swoje życie i pierwsze kroki w macierzyństwie. Po jakimś czasie dziewczynka jednak wyznała, że dziecko „zrujnowało jej życie”.

Teraz Daria ma 15 lat. Jakiś czas temu oznajmiła, że spodziewa się drugiego dziecka i jest z tego powodu zrozpaczona. Do tego stopnia, że rozważa nawet aborcję, tylko nie wie, czy może jej dokonać. Podejrzewa, że jest w szóstym tygodniu ciąży:

Ojcem tego dziecka jest Maksim, ponieważ przez ostatnie pięć, a może nawet osiem miesięcy nie miałam żadnego innego seksualnego partnera. Nie wiem, co robić, naprawdę nie wiem. Jeśli to naprawdę szósty tydzień, to już jest płód. Ale nie mogę mieć tego dziecka, ponieważ wyraźnie zdaję sobie sprawę, że nie jestem w stanie wychować kolejnego. Już mam jedno. Nie będę miała czasu na drugie.

Domniemany ojciec dziecka jest zszokowany tą informacją:

Zaszłaś w ciążę i twierdzisz, że to moje dziecko. W ogóle nie masz rozumu…

Daria twierdzi, że po tym wszystkim Maksim przeprosił i nawet odgryzł się hejterom w sieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nudadasha01_privat (@nydadashaq)

Darię przesłucha policja

15-letnia Daria i jej chłopak zostaną przesłuchani przez rosyjski komitet śledczy. Wszystko z powodu faktu, że dziewczynka jest za młoda na współżycie. Według rosyjskiego prawa, wiek przyzwolenia wynosi 16 lat. Nie podano informacji o partnerze nastolatki, wiadomo jednak, że ma on 17 lat. W tym wypadku może on odpowiadać za „namawianie nieletniej do współżycia”.

Rosyjskie prawo w tej materii jest bardzo ostre. Dlatego partner patocelebrytki może spędzić kilka lub nawet kilkanaście lat w więzieniu bądź kolonii karnej. Jednakże z przepisami nie zgadza się nastolatka. Jak stwierdziła w rozmowie z mediami:

Jeżeli dana osoba jest gotowa do współżycia seksualnego i w pełni ufa swojemu partnerowi, to wszystko jest w porządku. Dlaczego musisz czekać do swoich 16 urodzin?

– powiedziała Daria.

W tej historii przerażające jest to, że rosyjskie media bardzo śledzą życie Darii. To tylko nakręca nastolatkę do dalszego „chwalenia się” swoim życiem…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nudadasha01_privat (@nydadashaq)

Źródła: www.o2.pl, mamadu.pl, www.starhit.ru, www.starhit.ru
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij