×

15-latek zabił konkubenta matki! Wszystko z błahego powodu

Dramatyczny finał rodzinnych wakacji nad polskim morzem. 15-latek zabił konkubenta matki. Policja zatrzymała już chłopca. 24-latek zginął od kilku ciosów zadanych nożem w plecy. Co tam się wydarzyło?

Syn zabił konkubenta matki. Dlaczego?

Do tragedii doszło w piątek nad ranem w miejscowości Rusinowo (woj. zachodniopomorskie), gdzie 15-letni chłopiec spędzał wakacje z matką i jej 24-letnim partnerem. Mężczyzna zginął od ciosów zadanych nożem. Wcześniej pokłócił się z nastolatkiem.

Do zdarzenia doszło podczas pobytu wczasowego w jednym z domków w Rusinowie. Doszło do kłótni, jakiegoś nieporozumienia między 15-latkiem a konkubentem matki, w wyniku czego mężczyzna otrzymał kilka ciosów nożem w plecy

– powiedział aspirant sztabowy Tomasz Pruszyński z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Jego wypowiedź przytacza tvn24.pl.

Jak przekazał prokurator Jarosław Płachta, zabezpieczono narzędzie zbrodni.

Awantura o pieniądze

Rodzina przyjechała do Rusinowa z Radomia. Teraz to właśnie Sąd Rejonowy w Radomiu zdecyduje, jakie będą losy nastolatka. Póki co chłopca umieszczono na trzy miesiące w schronisku dla nieletnich. Czy będzie odpowiadał za swój czyn jak dorosły? Tego na razie nie wiadomo.

Według „Super Expressu” do awantury doszło, ponieważ 24-latek stwierdził, że zniknęły jego pieniądze i oskarżył o kradzież syna swojej partnerki. Para obudziła więc nastolatka, żeby wyjaśnić sytuację. 24-latek miał wmawiać 15-latkowi, że ten ukradł jego pieniądze.

Gdy kobieta na chwilę wyszła na zewnątrz, doszło do dramatycznych scen. 15-latek miał chwycić za nóż i zadać mężczyźnie dwa ciosy. Te niestety okazały się śmiertelne

— przekazał tabloid.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij