×

Turyści byli w szoku. Na ich oczach 15-latek zaczął dźgać nożem swoich rodziców

Z pewnością nie taki widok wyobrażali sobie turyści, którzy wypoczywali w popularnym rejonie turystycznym na Costa Adeje na należącej do Hiszpanii wyspie, Teneryfie. To właśnie tam w środowe popołudnie w pobliżu barów i restauracji rozegrał się rodzinny horror. Pochodzący z Wielkiej Brytanii 15-latek zaatakował nożem swoich rodziców próbując ich zabić. Na koniec postanowił popełnić samobójstwo.

15-latek zaatakował nożem swoich rodziców, po czym sam postanowił popełnić samobójstwo

Ciężko ranni rodzice zostali przetransportowani do szpitala. Co się stało z 15-latkiem? Chwilę po tym, jak dopuścił się barbarzyńskiego czynu, zbiegł w okolice dworca kolejowego i rzucił się do wąwozu w 15 metrową przepaść. Przeżył, ale lekarze określili jego stan jako bardzo poważny. Nastolatek przez cały czas jest pod obserwacją hiszpańskiej policji.

Śledczy wierzą, że nie jest to typowy przypadek przemocy domowej. Mógł on mieć związek z problemami psychicznymi, na jakie, jak sądzimy, może cierpieć nastolatek – powiedział przedstawiciel policji na Teneryfie

Czyn 15-latka został zakwalifikowany jako przemoc rodzinna. Śledczy wstępnie uważają, że na decyzję nastolatka miał wpływ jego stan psychiczny.

To nie pierwszy tego typu przypadek

Mniej więcej tydzień wcześniej na Teneryfie został pobity 23-letni Michael Lewis z Walii. Ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Podejrzani w wieku 29 i 30 lat zostali zatrzymani.
_______________________
*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować