×

Nastolatek w złości obcina głowę własnej matce. Nagranie z egzekucji wysyła swoim znajomym

Codziennie dowiadujemy się o rodzinnych kłótniach, które prowadzą do tragedii lub o nieszczęściach wywołanych z powodu pieniędzy. Kilka dni temu, w Chinach, doszło do szokującego zdarzenia.

Nastolatek popełnia straszne przestępstwo

Najprawdopodobniej 13-letni chłopak pokłócił się ze swoją mamą, która odmówiła mu pożyczenia 400 jenów (około 13 zł). W złości nastolatek sięgnął po ostre narzędzie i obciął głowę własnej matce. Całe dramatyczne zdarzenie nagrał, a następnie przesłał swoim znajomym za pośrednictwem serwisu społecznościowego.

pixabay.com

Do tego niewyobrażalnego morderstwa doszło w niedzielę, 3 grudnia w prowincji Sichuan. Według doniesień Beijing News, na filmie widać 13-letniego Yuan Dongzhi, który morduje swoją matkę, a następnie wrzuca jej głowę do kosza na śmieci. Jeszcze tego samego wieczora zasypia obok ciała kobiety, a na drugi dzień wyrzuca je do studzienki kanalizacyjnej.

pixabay.com

Kolejnego dnia nastolatek udaje się do szkoły i zachowuje tak, jakby nic się nie stało. Dopiero we wtorek zaniepokojeni nagraniem oraz zachowaniem 13-latka koledzy, pokazali wideo rodzicom, którzy zawiadomili policję. Według doniesień BBC młody morderca został aresztowany dopiero we wtorek, gdy przebywał w szkole.

Zdjęcia w artykule mają charakter podglądowy.

Może Cię zainteresować

zamknij