×

Przeszedł ponad 40 zabiegów, aby upodobnić się do elfa. Wydał na to już 200 tysięcy złotych

Operacje plastyczne nikogo już nie dziwią. Sam efekt i ilość zabiegów czasem jednak zdumiewa, a nawet przeraża. Prawdopodobnie właśnie tak jest w tym przypadku.

Miłośnik fantasy

Tym razem nie Barbie ani Ken, a fan elfów. Luis Padron z Buenos Aires wydał już prawie 200 tysięcy złotych, by upodobnić się do postaci fantasy. Ma zaledwie 26 lat, a ilość operacji, którą przeszedł, zaskoczy niejedną osobę.

Ucieczka

Wszystko zaczęło się, gdy Luis był nękany przez rówieśników. Po szkole uciekał do świata fantasy, który go fascynował. Mityczne postacie pomagały mu uporać się z szarą codziennością, aż w końcu postanowił zostać jedną z nich.

Niepozorny początek

Najpierw było tlenienie włosów, później rozjaśnianie skóry. W pewnym momencie Luisowi przestało to jednak wystarczać. Okazało się, że spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki, a wystarczy wybrać się jedynie do kliniki chirurgii estetycznej.

Porażające kwoty

Same zabiegi kosztowały 26-latka około 200 tysięcy złotych. Na tym jednak koszty się nie kończą. Jego elfi wygląd wymaga również codziennej pielęgnacji, a utrzymanie efektów zabiegu i niezbędne kosmetyki kosztują prawie 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Na tym nie koniec

Luis pomimo kilkudziesięciu zabiegów, w tym choćby operacji uszu, nadal nie jest do końca zadowolony z efektów i zapowiada, że jego transformacja jeszcze nie dobiegła końca. Deklaruje, że zrobi wszystko, by stać się własną definicją piękna.

Krytyka

Negatywne komentarze i zdumione spojrzenia w ogóle nie przeszkadzają Luisowi. Nie zwraca na nie uwagi, poza tym jest przyzwyczajony do wyzwisk i nękania. Upodobnienie się do elfa jest jego marzeniem i uważa, że to również pomoże mu stać się lepszym i szczęśliwszym człowiekiem.

Dla Luisa transformacja w elfa stała się sposobem na życie. Twierdzi, że to daje mu szczęście i z pewnością nikogo nie krzywdzi

Może Cię zainteresować

zamknij