×

Justyna Żyła rozstała się z nowym partnerem? W sieci pojawił się wymowny wpis

Żyła rozstała się z partnerem? Na jej InstaStrories pojawił się zagadkowy wpis, ilustrowany smutnym zdjęciem Justyny. Czy to już koniec tej pięknej miłości?

Nerwowe rozstanie Żyłów

Aż trudno uwierzyć, że wkrótce miną trzy lata odkąd Justyna Żyła ujawniła w mediach społecznościowych, że jej mąż, skoczek narciarski Piotr Żyła porzucił ją z dwojgiem dzieci. Pełną goryczy wiadomość Justyna zamieściła na Facebooku tuż po powrocie polskiej reprezentacji z Pjongczangu.

Przez kolejne miesiące Justyna wypierała rzeczywistość, opowiadając w wywiadach, że nadal się z Piotrkiem kochają, a nawet on z miłości załatwił jej rozbieraną sesję w Playboyu.

W listopadzie 2018 roku sąd w Bielsku-Białej orzekł rozwód Żyłów. Żeby potwierdzić trwały rozkład pożycia wystarczyły zaledwie dwie rozprawy.  Mimo to Justyna jeszcze przez jakiś czas żyła nadzieją, że mąż opamięta się i do niej wróci. Zamieszczała nawet pojednawcze wpisy, mające świadczyć o tym, że nadal kibicuje byłemu mężowi. Wyrażała także nadzieję, że Piotr odwzajemnia się wsparciem, gdy ona walczy z własnymi nogami na parkiecie Tańca z gwiazdami.

Kiedy zorientowała się, że na odbudowanie związku nie ma szans, zareagowała podobno dość emocjonalnie. Jak ujawnił Piotr, z nerwów wybiła mu szybę w aucie. To ugruntowało skoczka w przekonaniu, że raczej się już nie dogadają. Porzucona żona w rewanżu zamieściła na Instagramie szereg wpisów, poddających w wątpliwość kwalifikacje rodzicielskie byłego męża i lekceważąco tytułując jego obecną partnerkę „konkubiną”.

Żyła rozstała się z partnerem

Kilka miesięcy temu w życiu Justyny pojawił się mężczyzna, który wzbudził jej zainteresowanie przynajmniej na tyle, by chwilowo przestała wyżywać się na Piotrze. Żyła nie ujawnia tożsamości swojego adoratora, poprzestając na zawoalowanej wskazówce, że jego imię zaczyna się na literę „A”.

Niestety, ostatnio Żyła zamieściła na InstaStories wpis, mogący sugerować, że jej związek z tajemniczym A przeszedł do historii. W piątkowy wieczór Justyna poczyniła zwierzenie następującej treści:

Pierwszy wolny weekend „samotnej matki Polki”. Dziwne uczucie.

Na zadane wprost przez Plotka pytanie, czy doszło do rozstania, Justyna odpowiedziała zdawkowo:

Pozdrawiam serdecznie. Miłego dnia.

Miejmy nadzieję, że to jeszcze nie koniec tej pięknej miłości. Bo jeśli tak, to nie zazdrościmy Piotrkowi. Aż strach myśleć, co Justyna mogłaby mu wybić tym razem…

Źródła: www.plotek.pl, viva.pl

Może Cię zainteresować

zamknij