×

Justyna Żyła chce wrócić do byłego męża? Zamieściła niejednoznaczne zdjęcie

Żyła chce wrócić do męża? Internauci są zaskoczeni ostatnim postem celebrytki, który sugeruje, że coś może być na rzeczy.

Ataki na Piotra

Justyna Żyła od kilku miesięcy atakuje byłego męża, Piotra Żyłę. Celebrytka, która zyskała popularność dzięki związkowi ze sportowcem i udziałowi w show „Taniec z Gwiazdami” regularnie zasypuje internautów postami, w których wytyka Piotrowi kolejne rodzicielskie błędy.

Fani mają powoli dosyć publicznych popisów celebrytki i uważają, że sprawy prywatne powinna ona rozwiązywać w zaciszu własnego domu. Jednak jedno z ostatnich zdjęć, jakie opublikowała Justyna Żyła na InstaStory, szczególnie zwróciło ich uwagę.

Zdaniem obserwujących profil Żyły, 33-latka nigdy nie przestała kochać swojego byłego partnera i chce do niego wrócić.

Żyła chce wrócić do męża?

W sobotę (12 września) na swoim InstaStory Justyna Żyła opublikowała zdjęcie wybitej szyby samochodowej. Kształt uszkodzenia na szkle o dziwo przypomina serce. Fotografii towarzyszy opis „Kiedy jest wściekła ale nadal jej na tobie zależy”.

Czujni internauci obserwujący profil celebrytki od razu zaczęli snuć teorię, że fotografia ta ma ukryte znaczenie. Sugerują oni, że słowa te skierowane są to Piotra. Według nich, Justyna Żyła nigdy nie przestała kochać byłego męża, a nawet chce do niego wrócić.

To w pewnym stopniu tłumaczyłoby zachowanie 33-latki. Jednak jak jest naprawdę, tego się pewnie nie dowiemy. Być może sama Justyna Żyła rozwieje niedługo nasze wątpliwości kolejnym wpisem, jak to ma w swoim zwyczaju.

Źródła: zestadionu.pl, smakosze.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij