×

Życie w „Matrixie”. Jasnowidz Jackowski wieszczy nadejście nowej technologii

Życie w „Matrixie”. Tymi słowami można podsumować najnowszą przepowiednię jasnowidza z Człuchowa. Krzysztof Jackowski od dawna nie ma najmniejszej wątpliwości, że przyszłość Polaków nie maluje się w zbyt optymistycznych barwach. Tym razem jednak podał szczegóły tego, co nas czeka.

Rozterki egzystencjalne

Krzysztof Jackowski od wielu lat posiada w Polsce renomę najbardziej skutecznego jasnowidza. Z jego usług nie wahają się korzystać najbardziej znane postaci ze świata show biznesu. Jasnowidz z Człuchowa angażował się m.in. w sprawę poszukiwania zwłok producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Jackowski może poszczycić się niesamowitym dorobkiem zawodowym. Dzięki jego pomocy udało się odnaleźć wielu zaginionych ludzi, jak również precyzyjnie wskazać miejsca ukrycia zwłok. W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski skupia się przede wszystkim na internetowej działalności. Zależy mu, aby ze swoimi komunikatami dotrzeć do jak największego grona ludzi.

Podczas najnowszej transmisji jasnowidz z Człuchowa podjął dość rzadko spotykany temat dusz ludzkich. Krzysztof Jackowski opowiedział o sposobach, jakie zmarli wykorzystują, aby kontaktować się z nami. Dywagacje natury egzystencjalnej bardzo spodobały się internautom, co było widać w ogromnej ilości komentarzy. Jasnowidz dzielił się z nimi swoimi przypuszczeniami, co do tego jak nowe technologie mogą wpłynąć na komunikację między wymiarową. Krzysztof Jackowski stwierdził, że nie można wykluczyć, że w przyszłości maszyny będą w stanie wytwarzać świadomość.

Nie macie pojęcia, że warto naszych bliskich, którzy odeszli o coś prosić (…). Bardzo często odwołujemy się do świętych, warto odwoływać się do naszych bliskich, ponieważ oni są energią, oni są duszą, mogą na nas wpływać (…). To na pewno jest dowód na to, że istota ludzka po śmierci istnieje jako byt, jako świadomość (…). Dusza nie może ulecieć w przestrzeń i być wolna.

Życie w „Matrixie”

Krzysztof Jackowski uważa, że współczesna technologia już niebawem będzie w stanie wytworzyć coś przypominającego ludzką duszę. W jego opinii właśnie to odkrycie może stać się przełomem, który nada otaczającej nas rzeczywistości nowy wymiar.

Kiedyś powiedziałem państwu, że elektronika, to jest budowanie alternatywnego świata (…). Elektronika stanie się duchowa, stanie się bardziej energią niż formą (…). Jeśli będą komputery kwantowe, to będą tak doskonałe, że będą świadome tego, co zawierają, a internet będzie tak błyskawiczny, że ta świadomość komputera kwantowego będzie porażająca dla nas (…). Co wtedy powiemy, że komputer jest boski?

Jasnowidz Jackowski snuł rozważania dotyczącego tego, jaki charakter mają dusze. Zastanawiał się czy podobnie jak ludzi cechuje je poczucie humoru.

Czy dusze mogą mieć poczucie humoru? Z góry każdy z nas wie, że zapewne tak. Chce wam coś na te temat powiedzieć. Trochę przewrotne pytanie, bo jak się ma świadomość, to można mieć dobry humor, zły, poczucie humoru. To zależy od stanu świadomości. Jeżeli dusza jest świadomością, to zapewne może mieć poczucie humoru.

Prawdę na temat tego, czym są dusze, poznamy zapewne dopiero po śmierci. Mimo wszystko, przeczucia jasnowidza Jackowskiego to bez wątpienia cenny drogowskaz dla wszystkich zagubionych w świecie duchowości osób.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij