×

Krzysztof Jackowski dokładnie opisuje życie po śmierci. „Psychicznie się tego obawiam”

Każdy chociaż przez krótką chwilę zastanawiał się pewnie, jak wygląda życie po śmierci. Niektórzy kompletnie w nie nie wierzą, ale przez lata pojawiało się wiele relacji z „drugiej strony”. Ostatnio swoją wiedzą na temat zaświatów podzielił się jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski chętnie opowiada o swoich wizjach

Nie wszyscy wierzą w dar jasnowidzenia Krzysztofa Jackowskiego, ale to kompletnie nie zraża go do dzielenia się swoimi przepowiedniami. Zwykle mówi o końcu świata i III wojnie światowej, jednak teraz podzielił się wizjami dotyczącymi życia po śmierci.

YouTube

Jest przekonany, że przewidzi swoją śmierć

56-letni wizjoner w rozmowie z „Super Expressem” przekonuje, że nie pozostało mu wiele czasu na ziemi:

Jestem już niemłodym człowiekiem i fizycznie, psychicznie obawiam się śmierci, no bo moje życie to już jest konkretny etap zbliżania się do tej śmierci

Niektórych może jednak zaskoczyć, że taka perspektywa nie sprawia, że jasnowidz patrzy w przyszłość ze smutkiem. Twierdzi, że śmierć ciała wcale nie jest końcem:

Często o niej myślę. Natomiast to, czym się na co dzień zajmuje i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem – że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje

Pixabay

Jackowski opowiedział jak wygląda życie po śmierci

W rozmowie jasnowidz nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi na temat istnienia nieba i piekła. Podzielił się jednak dość szczegółowym opisem tego, co dzieje się z ludźmi po odejściu ze świata doczesnego:

Ja nie mam wątpliwości. Pomyślmy, przestajemy być głodni, przestajemy chcieć, jesteśmy swobodniejsi, możemy fruwać, możemy myślą przenosić się w mgnieniu oka w ułamku sekundy, możemy czuć cudzą myśl (…). Wyobraźcie sobie o śmierci, że kiedy jesteśmy zdołowani i wiemy, że już jest kres kresów, nagle doznajemy niezwykłych możliwości, jesteśmy bytem, ale nie materialnym, tylko uniwersalnym

YouTube

Wieczne życie nie oznacza, że będziemy wiecznie szczęśliwi

Mimo, że ta wizja jest bardzo optymistyczna, Krzysztof Jackowski podkreśla, że życie po życiu ma też swoje minusy. Według niego może się okazać, że w którymś momencie zatęsknimy za byciem głodnym, zakochaniem się, czy innymi codziennymi czynnościami.

Wierzycie w taką przepowiednie Jackowskiego?

Może Cię zainteresować

zamknij