×

Zostawiła dziecko w domu i wyjechała. 16-miesięczna Diana nie żyje

Jaką matką trzeba być, żeby zrobić coś tak nieodpowiedzialnego i okrutnego?! Kobieta zostawiła dziecko w domu i wyjechała na ponad tydzień. Przez ten czas nikt nie zajmował się 16-miesięcznym maleństwem. Dziewczynka zmarła. Podczas zeznań matka przyznała, że liczyła się z tym, że jej córeczka może nie przeżyć.

Dlaczego zostawiła dziecko samo w domu? Liczyła się tylko dobra zabawa

O przerażającej sprawie, która doprowadziła do śmierci małego dziecka w dzielnicy Mecante w Mediolanie we Włoszech, pisze m.in. portal Bigodino.it.

Matka 16-miesięcznej Diany postanowiła spotkać się ze znajomym, którego miała poznać na portalu randkowym. W tym celu wyjechała z domu na ponad tydzień, by spędzać beztroski czas na imprezach, w barach czy sklepach z partnerem. Partnerem, któremu miała opowiadać, że jej matka nie żyje, co okazało się być nieprawdą. Nie to było jednak w tym wszystkim najgorsze…

Zostawiła dziecko w domu i wyjechała
Rawpixel

Zostawiła dziecko w domu i wyjechała

Pod nieobecność kobiety w domu przez cały czas przebywała jej 16-miesięczna córeczka. Maleństwo nie miało szans na przeżycie. Gdy matka wróciła do domu 21 lipca, przekazała informację o tragedii służbom. Funkcjonariusze zastali na miejscu martwą dziewczynkę w łóżeczku kempingowym. Na jej ciele nie było śladów przemocy. Obok stała butelka po mleku i do połowy pełna butelka z lekiem przeciwlękowym. Co więcej, okna były zamknięte, choć na zewnątrz panował upał. Przyczynę śmierci ujawni sekcja zwłok, ale już teraz wiele wskazuje na to, że dziewczynka zmarła z głodu i pragnienia.

zostawiła dziecko w domu i wyjechała
Pixinio

Matka dziecka została zatrzymana. Podczas przesłuchania kilkukrotnie zmieniała wersję wydarzeń. Mówiła, że córeczka była pod opieką jej siostry. Później tłumaczyła, że dziewczynką opiekowała się babcia. Ostatecznie przyznała, że zostawiła dziewczynkę samą w domu i liczyła się z tym, że córeczka może umrzeć.

Diana zmarła z głodu, zupełnie sama. W tym samym czasie Alessia spacerowała uśmiechnięta ręka w rękę ze swoim mężczyzną

– podsumowuje portal.

Jak podają źródła, kobieta już wcześniej miała zostawiać dziewczynkę samą w domu. Wyjeżdżała wówczas na maksymalnie trzy dni.

Źródła: wiadomosci.gazeta.pl, www.bigodino.it
Fotografie: Pixinio (miniatura wpisu), pixnio.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij