×

Zostawił w żłobku synka z pełną pieluszką. Opiekunki nie pozostały mu dłużne

O pomysłach ojców, którzy w głębi ducha wciąż pozostają dziećmi, krążą legendy. Światło dzienne ujrzała właśnie kolejna historia, która, nie oszukujmy się, nigdy w życiu nie przyszłaby do głowy matce. Pewien tata zostawił w żłobku syna z pełną pieluszką. Opiekunki nie pozostały mu dłużne.

Zostawił w żłobku synka z pełną pieluszką

Suchytata to konto na TikToku, które prowadzi tata 2-letniego Teodora. Pomysłowy mężczyzna regularnie publikuje na swoim profilu zabawne nagrania z życia codziennego z dzieckiem. Publikuje m.in. materiały związane z domowymi obowiązkami, zabawy z synkiem czy inne aktywności. Krótko mówiąc każdy rodzic może znaleźć tam coś dla siebie.

Niedawno Suchytata postanowił przeprowadzić „zabawny eksperyment”. Zamieścił na swoim profilu nagranie, w którym opowiedział, jaki „żart” zrobił opiekunkom ze żłobka.

Dzisiaj taki dobry żart mi wyszedł w żłobku. Mówię wam, słuchajcie tego! Dostarczyłem Teodora z kupą. Dobre, co? One zrobiły mi jeszcze większego pranka. Odebrałem go z tą samą kupą. 7 godzin później.

Przez tyle godzin nie zmieniły pieluszki?!

Maluszki uczęszczające do żłobka wymagają regularnego przewijania. Każda opiekunka doskonale o tym wie. Jak to więc możliwe, że mały Teodor został odebrany z tą brudną pieluchą? Możliwości jest kilka. Suchytata prawdopodobnie wymyślił całą historię dla potrzeb nagrania. Nie można również wykluczyć, że 2-latek załatwił się tuż przed opuszczeniem żłobka i pani najzwyczajniej w świecie postanowiła odpłacić się ojcu maluszka tym samym – taka słodka zemsta.

Reakcja internautów

Nagranie momentalnie zalała fala komentarzy. Komentarzy, które były podzielone. Jedni odebrali całą sytuację jako żart. Inni byli mocno oburzeni.

Mało śmieszne

Nie wierzę, ale możemy się pośmiać

Mam nadzieję, że to żart

I się zemściły

– brzmią niektóre z wpisów.

A Ty jakbyś skomentował materiał Suchegotaty?

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: Tiktok, Pixabay (miniatura wpisu), www.tiktok.com, pixabay.com

Może Cię zainteresować