×

Włożył noworodka do torby i wrzucił do śmietnika. Odszedł nie wzywając pomocy

Chińscy policjanci przeżyli prawdziwy szok, kiedy dotarli do porzuconej w jednym z tamtejszych śmietników dziewczynki. Z przeprowadzonych badań wynikało, że mała urodziła się zaledwie dwie godziny wcześniej! Kto mógł jej zrobić coś takiego?

Sina Weibo

Sprawcą całej sytuacji okazał się być… ojciec dziecka! Mężczyzna twierdził, że dziewczynka była chora na nieuleczalną chorobę w skutek czego jej niewielkie ciałko stawało się coraz bardziej sine. To był dla niego wystarczający powód, aby pozbyć się dziecka.

Kto znalazł maleństwo?

Przechodząca obok staruszka usłyszała cichy płacz. Kiedy zobaczyła dziecko, ciałko maleństwa było sine z powodu wyziębienia. Wiedziała, że nie może zwlekać i natychmiast skontaktowała się z odpowiednimi służbami, które przetransportowały dziewczynkę do szpitala, a następnie do ośrodka pomocy społecznej. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Tuż przy śmietniku był zamontowany monitoring, który pomógł znaleźć sprawcę. Na materiale wyraźnie widać, że jest nim Li, a więc świeżo upieczony ojciec dziecka.

Sina Weibo

To on włożył dziecko do torby, torbę do kosza i odszedł. Jesteście to sobie w stanie wyobrazić?!

Dzisiaj Li jest już w rękach policji. Kiedy go aresztowano, przebywał w mieszkaniu wraz ze swoją dziewczyną, Lai, a jednocześnie matką porzuconego maleństwa.

Sina Weibo

Mężczyznę aresztowano, natomiast jego partnerka została zwolniona po wpłaceniu kaucji.

Polecane

Może Cię zainteresować