×

Szokujące odkrycie policji w czasie rutynowej kontroli. W trumnach nie przewożono zwłok

W ten poniedziałek, podczas operacji narkotykowej, kolumbijska policja znalazła w trumnie 300 kg marihuany. Narkotyk był schowany w 514 paczkach. Znalezisko znajdowało się w trumnach. Kierowca karawany został aresztowany i postawiony przed sądem. To nie pierwszy raz, kiedy w ten sposób dokonuje się transportu narkotyków. Już w 2015 roku władze skonfiskowały 130 kilogramów marihuany w trumnach.

Policyjny trop zaprowadził funkcjonariuszy do trumien. Nie znaleźli jednak w nich zmarłych, a setki kilogramów narkotyków

Być może mafia narkotykowa myślała, że ten wybór będzie trafiony, ponieważ komu chciałoby się sprawdzać trumny, w których teoretycznie powinni być zmarli? Nie przewidzieli tego, że trafią na wyjątkowo dociekliwych policjantów.

Narkotyki odkryte przez policję
Twitter

Podejrzane znalezisko znajdowało się w trumnach. Szokującego odkrycia dokonano w trakcie rutynowej kontroli

Funkcjonariusze zatrzymali karawanę w pobliżu miasta Pamplona w regionie Norte de Santander, a kierowała się w stronę Cucuta, która leży na granicy z Wenezuelą. Dwie drewniane trumny skrywały 514 paczek, które były owinięte taśmą. W środku znajdowało się łącznie 300 kg marihuany.

Znalezisko znajdowało się w trumnach
Twitter

Nagranie z zatrzymania trafiło do sieci. Widać, jak policjanci opróżniają trumny i wykładają pakunki na ziemię. Ileż tego tam było!

Może Cię zainteresować

zamknij