×

Chamski żart zrujnował wesele. Znajomi byli bezwzględni dla pana młodego

To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu. Tymczasem chamski żart zrujnował wesele, a wszystko przez znajomych, którzy dodali panu młodemu do drinka narkotyki. Mężczyzna nagle zaczął dziwnie się zachowywać, niewyraźnie mówić i miał problem z utrzymaniem równowagi. Szokujące wideo z udziałem ukochanego opublikowała w mediach społecznościowych panna młoda.

Reklama

Chamski żart zrujnował wesele

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie ten wyjątkowy dzień państwo młodzi, Brandy i Billy. Co się wydarzyło podczas wesela pary? W pewnym momencie przyjęcia znajomym młodego zebrało się na głupi i bardzo nieodpowiedzialny żart. Bez jego wiedzy dosypali mu do drinka narkotyki. Mężczyzna wypił napój alkoholowy, który szybko przejął kontrolę nad jego ciałem. Wkrótce okazało się, że pan młody był pod wpływem Adderalu, leku stosowanego przy ADHD. Wiele osób zażywa go także jako substancję odurzającą, ponieważ powstaje na bazie amfetaminy, co w połączeniu z alkoholem tworzy niebezpieczny kolektyw. 

Mieszankę alkoholu i zmiażdżonych tabletek zażywali również inni goście – tak twierdzi panna młoda. Różnica polegała na tym, że Billy był nieświadomy tego, że „coś” zostało dodane mu do drinka.

Reklama

Brandy bardzo szybko miał się źle poczuć. Zrobił się czerwony, przestał panować nad emocjami, a jego serce zaczęło bić zdecydowanie szybciej. Wstrząsające wideo z udziałem pana młodego opublikowała na swoim TikToku panna młoda. Chciała w ten sposób pokazać, czym może się skończyć nieostrożne podejście do substancji odurzających.

Opowiem swoją emocjonalną historię, kiedy do jego drinka dodano zmiażdżony Adderalle, aby uświadomić fatalne konsekwencje. […] Jego serce biło szybciej, jego mózg poruszał się szybciej, niż mógł wypowiadać słowa

– przekazała panna młoda w tekście nałożonym na wideo, które bardzo szybko stało się viralem w sieci.

Nagranie, które powinno być przestrogą dla innych, obejrzano ponad 6 mln razy.

Reklama
@brandy_billy SHARING THIS VIDEO COULD HELP PREVENT THIS FROM HAPPENING TO YOUR DAUGHTER, MOTHER, SON, OR FRIEND! @NightCap #nightcappartner #coveryourdrink #savealife #prevention #brandybillywedding ♬ Love Me Like You Do – Elena Gray

Reakcje internautów

Internauci są przerażeni materiałem opublikowanym przez pannę młodą. Wielu z nich postanowiło się otworzyć i w komentarzach wracało pamięcią do własnych doświadczeń z alkoholem czy narkotykami. Komentarzu udzielił również Billy. Pamięta, że po wypiciu drinku tamtego dnia „pocił się”, miał „suchość w ustach” i był „bardzo czerwony”.

Małżonkowie wiedzą już, kto dosypał Adderall do drinka Billy’ego i wyciągnęli już z tego odpowiednie wnioski.

Reklama
Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować