×

Znaki zodiaku, które są hojne i takie, które są totalnymi skąpcami

Horoskopy to temat, który wzbudza zainteresowanie, bo w gruncie rzeczy możemy nie wierzyć, ale i tak czytamy co jakiś czas, to co może nas spotkać. Mało tego, często to, jakim znakiem jesteśmy, charakteryzuje to, jacy jesteśmy i jakie mam cechy charakteru. Na pewno zdarzyło Ci się coś czytać o jakimś znaku i powiedzieć w myślach: „No tak! Wszystko się zgadza!”.

Zaraz będziesz mieć okazję sprawdzić, czy możesz tak powiedzieć o tych znakach. Niektóre z nich są wyjątkowe hojne, a inne skąpe

Money

KOZIOROŻEC

Typowy egoista zakochany w sobie. Liczy się dla niego tylko czubek własnego nosa i nie rozdrabnia się, jeśli chodzi o inwestowanie w siebie. Stać go na to, aby wykupić kurs nurkowania w Hiszpanii, ale na urodziny własnej babci kupił komplet tanich ściereczek na promocji. Nie lubi dawać prezentów i często udaje, że zapomina o urodzinach bliskich osób, aby nie wydawać pieniędzy.

PANNA

To jest dopiero ancymonek. Najcięższy przypadek, który ewidentnie nie chce, aby inni mieli lepiej od niego. Gdy kasjerka pyta się, czy może być grosika winna, właściciel tego znaku nigdy się nie zgadza. Robienie z nim interesów to czysta mordęga, bo skupia się wyłącznie na tym, aby się wzbogacić, nie dając zarobić innym.

LEW

Mocna i dominująca postać, która jest wyjątkowa skąpa i chytra, ale dzięki swojemu urokowi osobistemu potrafi urobić każdego do tego stopnia, że ludzie zgadzają się na wszystko, co Lew tylko wymyśli. Często jego pracownicy są mocno wykorzystywani, a idąc na randkę kończy się na tym, że odgrywa dramatyczną scenę, udając, że zapomniał portfela albo że został okradziony.

Homeless

RYBY

Serce na dłoni. To, co ma, zawsze dzieli na pół. Nie wyobraża sobie żyć tylko dla siebie, bo jego zdaniem natura człowieka nie tak została stworzona. Ma ogromną radość z dawania prezentów, ale często potrafi wydać na to całą wypłatę i na koniec miesiąca musi pożyczać na to, aby mieć za co kupić sobie cokolwiek do jedzenia.

BYK

Nie wyobraża sobie, że mógłby nie doceniać ludzi. Jego pracownicy zawsze czują się dowartościowani, gdy odnoszą sukcesy. Szczęśliwcami mogą być też najbliżsi Byka, ponieważ kocha dawać niespodziewane prezenty i patrzeć na reakcję ukochanych osób.

WAGA

Bardzo pogodny i oddany znak, który często sam nie dorabia się ogromnej fortuny, ale zawsze dzieli się z potrzebującymi. Zawsze wspomoże bezdomnego, panią, która na ulicy sprzedaje kwiatki, a co miesiąc regularnie przelewa stałą kwotę na cele charytatywne. Jest zdania, że pomagać należy niezależnie od statusu społecznego, bo przysłowiowa złotówka dla kogoś nie znaczy nic, a ktoś inny za to kupi sobie słodką bułkę.

Money

Morał jednak jest jeden – pomagajmy potrzebującym, bo to uczucie, które daje masę spełnienia

Może Cię zainteresować