×

32-letni mężczyzna zmarł 16 dni po ślubie. Dramatyczny finał pięknej miłości

Poznali się przypadkiem. Ona siedziała w kawiarni i czytała książkę. On postanowił, że się do niej dosiądzie. Okazało się, że mają wiele wspólnych tematów. Ich historia pokazuje, że wyjątkowe rzeczy zaczynają się w bardzo zwykły sposób, wystarczy tylko dać im szansę. Dan zmarł 16 dni po ślubie, ale przy jego boku była kobieta jego życia. Miał 32 lata.

Spotkanie z przeznaczeniem

Miłość od pierwszego wejrzenia brzmi jak coś, co dzieje się jedynie w komediach romantycznych. Ale ta miłość zdarzyła się naprawdę, a jej scenariusz mógłby przebić scenariusz wielu schematycznych, płytkich filmów.

Dan i Becca spotkali się w kawiarni. Po prostu pewnego dnia mężczyzna zobaczył ją siedzącą przy stoliku z książką. I postanowił się dosiąść. Rozmawiali przez wiele godzin. Jeszcze tego samego dnia wybrali się wspólnie na koncert.

Już wtedy Dan miał świadomość, że cierpi na bardzo rzadką postać raka – pleomorphic saromatoma carinoma. Choroba była nieuleczalna. Jednak nie tracił pogody ducha.

Marzyła o takim mężu

Dan mógł rozłożyć ręce z bezsilności i po prostu czekać. Czekać, aż przyjdzie śmierć. Ale zdecydował się powalczyć o to, by swojemu krótkiemu życiu nadać niezwykły sens. Mężczyzna angażował się w walkę z rakiem, zachęcając do badań profilaktycznych.

Gdy poznał Beccę, wiedział, że otrzymał wielką szansę – przytrafiło mu się coś niezwykłego, czego nie każdy może doświadczyć lub nie każdy potrafi docenić, nawet, gdy żyje długo. Dan szybko podjął decyzję, że oświadczy się Becce. Ta – chociaż wiedziała o jego nieuleczalnej chorobie – powiedziała „tak”.

To był początek najtrudniejszych, a zarazem najpiękniejszych chwil w ich życiu. Wielokrotnie powtarzali, że nieważne, jak długo związek trwa, lecz ważne, jak spędzało się wspólny czas.

Zmarł 16 dni po ślubie

W ostatnich tygodniach życia Dan bardzo chudł. Poruszał się przy pomocy laski. Ale gdy szedł do ślubu, dołożył wszelkich starań, by przed ołtarz dojść o własnych siłach.

Ich ślub wzruszył wielu internautów. Życzenia napływały z całego świata. Muzyk Dave Grohl z Foo Fighters (ten sam, na którego koncert poszli wspólnie tego dnia, kiedy się poznali) zaprosił młodych na kolejny koncert. Niestety, stan zdrowia Dana nie pozwolił mężczyźnie na przyjęcie tego zaproszenia.

Pan młody zmarł 16 dni po ślubie. Przez 8 dni bardzo cierpiał. Jednak w najtrudniejszych chwilach życia nie był sam. Gdy odchodził, wspierała go ukochana żona.

Młoda wdowa zapewnia, że nie żałuje swojej decyzji. Niewiele osób byłoby w stanie zdobyć się na takie poświęcenie, jak Becca.

Choć dla wielu historia miłości tej pary jest niezwykle smutna, Becca zapamiętała dzień ślubu jako najwspanialszy dzień w jej życiu.

Byli piękną parą, której przydarzyła się niezwykła miłość…

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować