×

Wzięli psa ze schroniska i brutalnie go zamordowali. To, co zrobili później jest jeszcze gorsze

Kiedy w schronisku dla zwierząt pojawiła się pewne małżeństwo, posypały się gorące zapewnienia, że chcą zapewnić psu bezpieczny, pełen miłości dom. Odkrycie makabrycznej prawdy zszokowało opinię publiczną.

Obietnica bezpiecznego domu

Rosyjskie małżeństwo pojawiło się w schronisku dla zwierząt na wyspie Sachalin pełne, na pozór, najlepszych chęci. Szukali psa po ciężkich przejściach, któremu mogliby zapewnić bezpieczny i pełen ciepła dom.

Ostatecznie wybrali suczkę o imieniu Niki. Zapewniali, że są gotowi oddać jej serce. Zabrali zwierzę do domu, który miał dać jej szczęście.

Kilka dni później wolontariuszka ze schroniska wybrała się tam, żeby sprawdzić, w jakich warunkach przebywa Niki.

Makabryczne odkrycie

Kiedy dotarła do domu małżeństwa, które wywarło takie pozytywne wrażenie na pracownikach schroniska, okazało się, że zaadoptowanego przez nich psa nigdzie nie można znaleźć. Para zgodnie zapewniała, że mimo ich wysiłków Niki nie spodobał się nowy dom i po prostu uciekła.

Wolontariuszkę zaniepokoił jednak dziwny zapach smażonego mięsa.

Nie pachniało jak wołowina czy drób. Na kuchence było pełno sierści w kolorze tej, którą miała Niki. Na werandzie znalazłam zwłoki psa…

W tym momencie pod wolontariuszką ugięły się nogi. Zrozumiała, że ludzie, którzy obiecali zapewnić Niki kochający dom, zgotowali jej prawdziwe piekło. Para zwyrodnialców do ostatniej chwili szła w zaparte, że pies uciekł i obecnie zapewne teraz biega gdzieś na wolności.

Wolontariuszka nie uwierzyła im i zadzwoniła pod numer alarmowy.

Miałam łzy w oczach, nie mogłam tego słuchać. Zadzwoniłam po policję. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce para przyznała się, że dopuścili się zabójstwa zwierzęcia. Wcześniej mieli kilkukrotnie uderzyć Niki metalowym prętem

Szefowa schroniska, Irina Savitskaya zapowiada stanowcze kroki. Domaga się kary więzienia dla sprawców tej makabrycznej zbrodni

schronisko
Freepik
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, www.fakt.pl, www.wprost.pl

Może Cię zainteresować

zamknij