×

10 bardzo kreatywnych zemst zdradzonych kobiet. Lepiej nie mogły tego wymyślić

Nie ma bardziej niebezpiecznej i nieobliczalnej istoty niż zdradzona kobieta. Biada temu, który się jej narazi!

Mamy dziś dla Was kilka historii o rozwścieczonych kobietach, kto postanowiły odpłacić wybrankom swego serca za ich brak wierności.

#1

Pewna Linda z Warwick, postanowiła, że porozwiesza w swoim mieście plakaty z wiadomością dla swojego ukochanego:

Graham,

Jeśli jest tak dobra w łóżku, to możesz tam już zostać… Kluczyki do Merca wrzuciłam do kanału. Zamki wymieniłam. Karty wyczyściłam.

Szczęśliwego Nowego Roku,

Linda.

To prawdopodobnie najwspanialsze życzenia noworoczne, jakie kiedykolwiek dostał, prawda?

#2

Post udostępniony przez @ecospacars

Inna kobieta postanowiła zemścić się na swoim mężczyźnie niszcząc coś, co było dla niego najważniejsze… Jego samochód. Najpierw porysowała go gwoździem z każdej strony, a później farbą w spray’u napisała na nim ogromnymi literami, rzucającymi się w oczy: ZDRAJCA, OSZUST, KŁAMCA. Na tylnej szybie dodała: Zmarnowałeś mi 4 lata życia.

#3

Kolejna pani była jeszcze bardziej kreatywna. Wylała pół butelki nowej odżywki swojego chłopaka, po czym brak uzupełniła dwiema tubkami kremu do depilacji. Czy trzeba dodawać, co było później? :)

#4

Jeszcze inna pani postanowiła pozdrowić swojego zdradzającego ją właśnie chłopaka w czasie telewizyjnej transmisji na żywo. Ciekawe, czy śledził na bieżąco, czy dopiero koledzy mu to odtworzyli? :P

#5

Pewna panna młoda w czasie toastu poprosiła, aby wszyscy goście wstali i podnieśli koperty, które znajdują się pod ich talerzami. Następnie powiedziała, aby każdy kto ma pustą kartkę usiadł, a w pozycji stojącej pozostały tylko te osoby, które znalazły kartkę z czerwoną kropką. Pozostało 15 pań. Wtedy pani młoda rozpoczęła:

Moi Drodzy, stojące panie to kobiety, z którymi mój mąż, mężczyzna o napraaaaawdę pojemnym serduchu, co oczywiście widać, sypiał regularnie nawet po naszych zaręczynach… Bawcie się dobrze! Udanej imprezy, a ja się zbieram i jadę w podróż poślubną sama… Poznać miłość mojego życia.

#6

[Original post on r/WTF by u/kavien] Best wishes to you, her, & your baby. Love, your wife. from topofreddit

Kolejna Pani postanowiła podzielić się radosnymi wieściami o rychłym powiększeniu rodziny i dodatkowo pogratulować, za pomocą prasy:

Bardzo chciałabym pogratulować pani Sarze Cormier oraz Patrick’owi Brown… Spodziewają się dziecka! Mam nadzieję, że się kochacie i że Wam się uda.

Żona Patrick’a
Timeshia Brown

#7

Inna pani, kiedy dowiedziała się, że jej chłopak ją zdradza, poczekała cierpliwe do dnia jego bardzo ważnego egzaminu. Wówczas, wieczór przed nim, wynajęła zespół Mariachi, aby uprzyjemnił mu noc od godziny 3 do 6 rano. Nie zdał.

#8

Kolejna kobieta po tym, jak znalazła w telefonie swojego narzeczonego dowody świadczące o tym, że ją zdradza postanowiła zrobić mu pewien psikus. Zamieniła numer jego drugiej dziewczyny z numerem szefa. Czy domyślacie się, jaką miał minę jego przełożony, kiedy przeczytał:

Kocie, mam na Ciebie ogromną ochotę. Jak wyjdzie Ada, od razu u Ciebie jestem.

#9

Ta zemsta jest chyba najbardziej bolesna, a wręcz perfidna. Zdradzona kobieta postanowiła, że uwiedzie…ojca swojego byłego. Udało jej się. Jeśli martwicie się o jego żonę…był wdowcem. Syn kiepsko zniósł tę wiadomość.

#10

Udało nam się także dotrzeć do historii odrobinę makabrycznej. Zdradzona kobieta dotarła do wszystkich kochanek swojego męża… Nie wiedziały o sobie nawzajem… Kiedy wszystko wyszło na jaw, postanowiły, że zemsty dokonają razem. Jedna z nich zwabiła go podstępem do hotelu, a pozostałe ukryły się w łazience. Gdy tylko się pojawił, „napalona” kobieta rzuciła się na niego niemal w drzwiach… W uniesieniu padli na łóżko, a ona powiedziała, że chce spróbować czegoś nowego. Wyjęła kajdanki… przykuła go do łóżka…

Wtedy reszta wyszła z ukrycia. Wspólnie go zakneblowały, zdjęły mu spodnie i przykleiły jego męskość mocnym klejem do brzucha. Po czym wyszyły z pokoju i poszły na imprezę. Trzeba dodawać, jak zdziwiona była pani sprzątaczka po tym, jak zastała taki widok następnego dnia? No cóż… potrzebna była mu pomoc lekarska.

Znacie jakieś inne rewanże zdradzonych pań? ;)

Może Cię zainteresować