×

Mąż dowiaduje się o romansie żony. Tego, co dla niej przygotował, kobieta nie zapomni do końca życia

Zdrada to bardzo trudny temat, który powoduje ogromny ból i cierpienie. Potrafi zniszczyć związek w mgnieniu oka i przekreślić raz na zawsze coś, co budowaliśmy przez wiele lat.

Znam wiele historii nieszczęśliwych związków, które zakończyły się przez zdradę. Historia, którą zaraz poznacie, wyróżnia się na tle innych. To opowieść o zdradzonym mężczyźnie, który opracował idealną zemstę. Niewierna żona nie zapomni jej do końca życia.

Pewna para była ze sobą od dłuższego czasu. Wszyscy dookoła myśleli, że to idealny związek i zakochanych czeka świetlana przyszłość.

Młodzi w końcu się pobrali i kupili mieszkanie. Kiedy mogło się wydawać, że do pełni szczęścia brakuje im jedynie dziecka, żona zaczęła się dziwnie zachowywać. Co nie umknęło uwadze jej męża.

Kobieta zaczęła ukrywać przed nim swój telefon. Bardzo często z kimś SMS-owała, a kiedy mąż pytał o szczegóły, zbywała go mówiąc, że pisze ze swoją mamą.

To jednak nie koniec. Kobieta pod byle pretekstem wychodziła z domu. Zwykłe zakupy w sklepie spożywczym zajmowały jej kilka godzin!

Żona zaczęła również coraz później wracać do domu. Mężowi tłumaczyła, że dłużej pracuje, ale pewnego dnia mężczyzna przyłapał ją na kłamstwie. Kiedy zadzwonił do jej biura, kolega z pracy nie potwierdził jej wersji wydarzeń. Co więcej, zapewnił, że kobieta wychodzi z biura zaraz po pracy.

Kiedy postanowił rozmówić się z żoną, usłyszał, że to zwykłe żarty biurowe, a ona od początku mówiła prawdę.

Mężczyzna nie musiał szpiegować swojej żony. Wiedział, że coś jest nie tak i prawda w końcu wyjdzie na jaw.

Quarrel by LuckyImages on 500px.com

Pomimo problemów, chciał ratować małżeństwo. Kiedy więc zbliżały się urodziny żony, zaproponował jej romantyczną randkę.

Couple toasting with wine in cafe by Gable Denims on 500px.com

Kobieta wyznała, że w tym roku wołałby nie obchodzić swoich urodzin. Stwierdziła, że nie ma czego świętować, w końcu się starzeje. Powiedziała, że woli zostać w domu, ale jednocześnie zachęcała swojego męża, aby w tym czasie wyjechał z kolegami za miasto.

Mężczyzna początkowo jej uwierzył, ale kiedy znalazł w szafie szampana, wiedział, że jego żona ma kochanka, z którym chce spędzić upojny weekend.

Zdradzony mąż postanowił się zemścić. Zaprosił rodzinę i przyjaciół na przyjęcie niespodziankę.

Friends toasting champagne glasses at birthday party patio table by Caia Images on 500px.com

Kobieta była pewna, że jej mąż wyjechał z miasta, dlatego też zaczęła planować randkę z kochankiem. Nie miała zielonego pojęcia, że jej bliscy przygotowują dla niej przyjęcie.

Teściowa upiekła tort, siostry mężczyzny zadałby o dekoracje, a goście przybyli ze wspaniałymi prezentami.

Gift wrapping by Janet Kwan on 500px.com

Kiedy wszyscy zebrali się przed domem pary, mąż po cichu zaprowadził gości do małżeńskiej sypialni, gdzie niewierna żona i jej kochanek zostali przyłapani na gorącym uczynku.

Matka kobiety była w szoku i zaczęła głośno szlochać. Niewierna żona również płakała i próbowała wyjaśnić całą sytuację. Z kolei jej mąż był z siebie dumny, w końcu niegodziwe zachowanie małżonki wyszło na jaw i spotkała ją zasłużona kara.

A Wy co sądzicie o całej tej sytuacji? Uważacie, że mężczyzna słusznie postąpił? Jak Wy zachowalibyście się na jego miejscu?

Może Cię zainteresować

zamknij