×

Oleh pokazał zdjęcia bez koszulki. Komentarzom ze strony zauroczonych fanek nie ma końca

Od finału programu „Big Brother” minęło już kilka tygodni. Przypomnijmy, że zwyciężczynią 6, edycji show została Madzia Wójcik, która za najdłuższy pobyt w domu Wielkiego Brata wygrała 100 tys. złotych i samochód. To jednak wciąż nie wszystko, bowiem zyskała sobie również miłość Oleha, który zyskał sobie również sympatię wielu widzów. Pochodzący z Ukrainy uczestnik show nie może bowiem odpędzić się od adoratorek, które zachwycają się urodą młodzieńca. Jak się okazuje mają ku temu powód, a dowodem na to niech będzie ostatnie zdjęcie Oleha na Instagramie.

Profil Oleha na Instagramie rośnie z dnia na dzień

Oleh to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników ostatniej edycji programu „Big Brother”. Świadczyć mogą o tym chociażby liczby, które każdego dnia rosną na Instagramie chłopaka. Ten z kolei skrupulatnie dba o to, aby działo się na nim jak najwięcej. W tym celu regularnie relacjonuje to, co się dzieje w jego życiu, a także przemyślanie dobiera fotografie, które następnie publikuje w mediach społecznościowych.

Zdjęcie Oleha na Instagramie robi furorę

Odkąd Oleh opuścił program, każdy jego ruch w mediach społecznościowych cieszy się dużą popularnością. Doskonałym tego przykładem jest jego ostatnie zdjęcie, które w niespełna dobę polubiono przeszło 30 tys. razy! Z pewnością tak ogromną liczbę zawdzięcza swojemu wysportowanemu ciału, które zaprezentował… bez koszulki!

Spontaniczna sesja zdjęciowa,ale „chybanapewno” wyszło dobrze, skoro miałem najlepszego fotografa – napisał w opisie do zdjęcia Oleh

Pozytywnych komentarzy ze strony zachwyconych fanek nie ma końca

Olo jakie cudne oczy!!! ??

WARTO BYŁO CZEKAĆ NA NOWE FOTY ?❤️❤️❤️

Fotograf bardzo dobry, ale model świetny!!! Mógłbyś się tym zajmować ?

Przystojniak a te oczy mega??❤️

Zdjęcie super bo model jest mega przystojny? Olo idź w to bo warto❤️❤️❤️ – piszą zachwycone fanki

Ciekawe co na to wszystko Madzia? Pewne jest jednak, że nie obrazi się za zdjęcie, które wrzucił do sieci Oleh, bowiem ona sama jest autorką tego dzieła o czym dowiadujemy się z opisu. Pytanie tylko, co myśli o komentarzach zauroczonych fanek?

Swoją drogą wróżycie im wspólną przyszłość?

Może Cię zainteresować