×

Od finału programu „Big Brother” minęło już kilka tygodni. Przypomnijmy, że zwyciężczynią 6, edycji show została Madzia Wójcik, która za najdłuższy pobyt w domu Wielkiego Brata wygrała 100 tys. złotych i samochód. To jednak wciąż nie wszystko, bowiem zyskała sobie również miłość Oleha, który zyskał sobie również sympatię wielu widzów. Pochodzący z Ukrainy uczestnik show nie może bowiem odpędzić się od adoratorek, które zachwycają się urodą młodzieńca. Jak się okazuje mają ku temu powód, a dowodem na to niech będzie ostatnie zdjęcie Oleha na Instagramie.

Profil Oleha na Instagramie rośnie z dnia na dzień

Oleh to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników ostatniej edycji programu „Big Brother”. Świadczyć mogą o tym chociażby liczby, które każdego dnia rosną na Instagramie chłopaka. Ten z kolei skrupulatnie dba o to, aby działo się na nim jak najwięcej. W tym celu regularnie relacjonuje to, co się dzieje w jego życiu, a także przemyślanie dobiera fotografie, które następnie publikuje w mediach społecznościowych.

Zdjęcie Oleha na Instagramie robi furorę

Odkąd Oleh opuścił program, każdy jego ruch w mediach społecznościowych cieszy się dużą popularnością. Doskonałym tego przykładem jest jego ostatnie zdjęcie, które w niespełna dobę polubiono przeszło 30 tys. razy! Z pewnością tak ogromną liczbę zawdzięcza swojemu wysportowanemu ciału, które zaprezentował… bez koszulki!

Spontaniczna sesja zdjęciowa,ale „chybanapewno” wyszło dobrze, skoro miałem najlepszego fotografa – napisał w opisie do zdjęcia Oleh

Pozytywnych komentarzy ze strony zachwyconych fanek nie ma końca

Olo jakie cudne oczy!!! ??

WARTO BYŁO CZEKAĆ NA NOWE FOTY ?❤️❤️❤️

Fotograf bardzo dobry, ale model świetny!!! Mógłbyś się tym zajmować ?

Przystojniak a te oczy mega??❤️

Zdjęcie super bo model jest mega przystojny? Olo idź w to bo warto❤️❤️❤️ – piszą zachwycone fanki

Ciekawe co na to wszystko Madzia? Pewne jest jednak, że nie obrazi się za zdjęcie, które wrzucił do sieci Oleh, bowiem ona sama jest autorką tego dzieła o czym dowiadujemy się z opisu. Pytanie tylko, co myśli o komentarzach zauroczonych fanek?

Swoją drogą wróżycie im wspólną przyszłość?

Polecane

Może Cię zainteresować