×

Szymon z Down the road 2. Kim jest sympatyczny bohater nowej edycji programu?

Szymon z Down the road 2 jest jednym z uczestników najnowszej edycji hitowego programu. Młody mężczyzna już teraz zdobył sympatię widzów. Kim jest i co wiadomo na temat tego bohatera show?

Dodatkowy chromosom

Pierwsza edycja programu „Down the road. Zespół w trasie” opowiadającego o szóstce młodych ludzi z zespołem Downa zyskała ogromną popularność. Polacy z wypiekami na twarzach śledzili losy bohaterów, którzy nie zważając na własne ograniczenia oraz przeciwności losu, ruszali w pełną wyzwań podróż. Dzięki niezwykłemu programowi, widzowie mieli szansę przekonać się, że osoby z trisomią 21 chromosomu posiadają marzenia zbliżone do tych, spotykanych u ludzi zdrowych. W minionej edycji jeden z uczestników wyznał nawet, że jego największym pragnieniem jest odnalezienie prawdziwej miłości i założenie rodziny. Widząc, że zainteresowanie programem jest duże, producenci bez wahania przystąpili do realizacji drugiego sezonu.

W najnowszej edycji show pojawiło się wiele interesujących postaci, które już od pierwszych minut skradły serca widzów. Jednym z ulubieńców Polaków bez wątpienia stał się Szymon Grzech. Już po kilku odcinkach mężczyzna zyskał miano „szarmanckiego podrywacza”. Jakim człowiekiem prywatnie jest Szymon i co dokładnie wiemy o jego dotychczasowym życiu?

Szymon z Down the road 2

Szymon Grzech to jeden z uczestników drugiej edycji programu „Down the road. Zespół w trasie 2” prowadzonego przez Przemka Kossakowskiego. Mężczyzna ma 25 lat i pochodzi z Krakowa. W opisie bohatera, znajdującym się na stronie programu, możemy przeczytać, że Szymon to szarmancki podrywacz. Mężczyzna z łatwością wymyśla na poczekaniu ciekawe teksty do podrywu, jednak wbrew pozorom wcale nie cechuje go nadmierna pewność siebie. Wręcz przeciwnie, Szymon jest dość nieśmiały.

W wolnym czasie bardzo lubi czytać książki, a jego największym marzeniem jest zrobienie kariery muzycznej. Mężczyzna chciałby zostać znanym na całym świecie piosenkarzem i mieszkać w Los Angeles. Uczestnik ceni sobie także eleganckie, jakościowe ubrania.

Premiera 2. sezonu „Down the road” miała miejsce w niedzielę 10 stycznia 2021 roku w internetowym serwisie Player.pl. Jednak w telewizji TTV emisja programu rozpoczęła się 1 marca. Następne części serii będą się ukazywać co niedzielę.

Wsparcie rodziny

Szymon może liczyć na ogromne wsparcie ze swojej mamy, która trzyma kciuki za jego udział w programie. W wywiadzie udzielonym mediom, mama Szymona powiedziała, że pomysł na udział jej syna w show pojawił się dość spontanicznie. Rodzina mężczyzny z zaciekawieniem oglądała program. Na wieść o tym, że produkcja zamierza stworzyć drugą edycję show, siostra mamy Szymona bez chwili wahania wysłała formularz zgłoszeniowy.

Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl powiedział, że oglądalność programu jest duża, a ludzie bardzo lubią śledzić losy wyjątkowych uczestników.

W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska o wspólnym programie

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube, Imgur

Może Cię zainteresować