×

Michał Milka szuka miłości. Uczestnik „Down the road” pragnie założyć rodzinę

Jeden z uczestników programu „Down the road” oświadczył, że zamierza założyć rodzinę. Michał Milka szuka miłości w internecie i wierzy, że wkrótce jego marzenie się spełni. Może liczyć na ogromne wsparcie ze strony swoich fanów. A jak układa się życie uczuciowe u pozostałych przyjaciół Michała z trasy?

Michał Milka szuka miłości

Program „Down the road” to niezwykła produkcja, która udowadnia, że ludzie z zespołem Downa są w stanie odnaleźć się w społeczeństwie pomimo choroby. Uczestnicy przemierzają sześć krajów by w czasie podróży zmierzyć się z rozmaitymi stereotypami. 

Jeden z bohaterów programu Przemka Kossakowskiego oświadczył w wywiadzie, że zamierza znaleźć miłość swojego życia. W tym celu zdecydował się skorzystać z pomocy aplikacji randkowych.

To jest strona, która mówi, że można umawiać się na randki. Wpisujesz sobie, czym się interesujesz i piszą do ciebie kobiety w różnym wieku.

Oprócz tego, Michał korzysta z portali społecznościowych, licząc na to, że dzięki uporowi odnajdzie swoją drugą połówkę. Michał Milka jest również aktywny na Instagramie, gdzie jego życie śledzi grono wiernych fanów.

Pozytywny odzew internautek

Na wieść o tym, że uczestnik „Down the road” poszukuje partnerki, na jego profilu miał miejsce wysyp pozytywnych komentarzy.

Internautki pisały:

Michał jesteś cudownym, ciepłym człowiekiem. Żeby każdy mężczyzna taki był.

Niejeden facet powinien brać z Ciebie przykład.

Jesteś niesamowity… Szarmancki, kochany, uczynny, miły. Po prostu mega facet z ciebie. Uwielbiam cię.

Misiek jesteś wielki, uwielbiam Cię oglądać, inteligencja na najwyższym poziomie.

Mama Michała bardzo by chciała, aby jej syn zaznał spełnienia życiowego także w sferze uczuć. Kobieta wyznała, że jest pewna, że jego partnerka byłaby z nim bardzo szczęśliwa.

Byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby Michał znalazł partnerkę, bo on ma taki charakter, że dla niego uczucia, uczucie miłości, relacje z ludźmi są dla niego absolutnie najważniejsze. Nie dobra, nie bogactwo. Jest szczodry, wspaniały, kocha swoich przyjaciół. Myślę, że byłby bardzo dobrym, kochającym partnerem. Każdą jego partnerkę przyjęłabym z otwartym sercem.

Michał chce mieć rodzinę

Michał Milka niejednokrotnie wspominał w programie, że jego najskrytszym marzeniem jest założenie kochającej rodziny.

Mógłbym przekazać swojemu dziecku, żeby było szczęśliwe, tak mega szczęśliwe. Brało z życia jak najwięcej i się nie kryło.

Niebawem Michał wyprowadzi się z rodzinnego domu i zamieszka w domu dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w centrum Sopotu. Mężczyzna pracuje w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Bardzo cieszy się, że jest potrzebny, a jego praca przynosi wymierne rezultaty. 

Nie tylko Michał, ale również pozostali uczestnicy zmagają się z trudnościami w znalezieniu życiowego partnera i posiadaniu dzieci. Jak się okazuje problem nie wynika tylko z bezpłodności, na którą zazwyczaj cierpią osoby z zespołem Downa, ale przede wszystkim z braku samodzielności. W jednym z odcinków inny uczestnik – Krzysztof wyznał, że bardzo chciałby mieć rodzinę, ale ze względu na sposób w jaki postrzega go społeczeństwo nie jest to takie proste.

Nie mogę się pogodzić z tym, że jestem chory. Gdybym był zdrowy, to bym miał wspaniałą żonę, miałbym dzieci, ale nie mogę.

Trudna droga do szczęścia

Ola, która również była bohaterką programu wyznała, że miała w przeszłości narzeczonego, z którym wspólnie planowali ślub. Jej mama bardzo cieszyła się, że córka odnalazła miłość. Niestety na drodze do szczęścia stanął brak porozumienia z rodzicami wybranka Oli. W rezultacie związek się rozpadł.

Z kolei Agnieszka od jakiegoś czasu jest w związku z Bartkiem. Podczas podróży często rozmawiała z nim, opowiadając o wydarzeniach, które mają miejsce na planie. Często zapewniała go o swoim uczuciu. Mama Agnieszki jest bardzo zadowolona, że jej córka ma oparcie w Bartku.

Związek, w miarę stały, jest super rozwiązaniem, bo daje bezpieczeństwo, poczucie stabilizacji.

W ostatnim odcinku „Down the road” uczestnicy zrobili podsumowanie, które polegało na przeprowadzeniu rozmowy o tym, co przeżyli w trasie i jak zmieniło się ich życie po programie.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij