×

Policjanci regularnie zatrzymywali narkomankę. Zdjęcia pokazują niszczycielską moc uzależnienia

Narkotyki to zmora naszego społeczeństwa. Uzależnienie potrafi zniszczyć człowieka, który po pewnym czasie jest gotowy na wszystko, żeby zdobyć kolejną „działkę”. Zupełnie nie zwracając uwagi na to, że krzywdzi siebie i bliskich. Zdjęcia amerykanki doskonale pokazują niszczycielską moc narkotyków.

Metamfetamina to przekleństwo Stanów Zjednoczonych

Wszyscy od lat słyszymy o szkodliwości narkotyków, jednak rzadko kiedy możemy naprawdę zobaczyć jak zgubny wpływ mają na człowieka. Metamfetamina to substancja o działaniu zbliżonym do amfetaminy, a zarazem jeden z najbardziej niszczycielskich i toksycznych narkotyków. Ma silne i długie działanie pobudzające i bardzo szybko uzależnia. Na całe szczęście w Polsce nie jest zbyt popularny, jednak Stany Zjednoczone mają z nim ogromny problem.

arrests.org

Amerykanka została kompletnie zniszczona przez narkotyk

Metamfetamina uszkadza mózg, obciąża serce, prowadzi do występowania psychoz, myśli samobójczych, utrudnia gojenie się ran, przyspiesza procesy starzenia się i uszkadza układ nerwowy. Nawet po wygraniu z uzależnieniem, cofnięcie wyniszczenia organizmu jest prawie niemożliwe. Doskonale widać to na przykładzie młodej amerykanki. Kobieta była regularnie zatrzymywana przez policję za posiadanie narkotyków. Zdjęcia, które za każdym razem wykonywali jej policjanci, pokazują niszczycielskie działanie narkotyku.

#1

arrests.org

#2

arrests.org

#3

arrests.org

arrests.org

#4

arrests.org

#5

arrests.org

#6

arrests.org

#7

arrests.org

#8

arrests.org

#9

arrests.org

#10

arrests.org

#11

arrests.org

Trudno uwierzyć, że na zdjęciach jest ta sama osoba.

Może Cię zainteresować

zamknij