×

Mięsożerna bakteria wywróciła jej życie do góry nogami… Jednak ona się nie poddała

W maju 2012 roku, Aimee Copeland wybrała się ze znajomymi nad miejscową rzekę. Młodzi ludzie odkryli prowizoryczną tyrolkę, którą postanowili wykorzystać. W tamtej chwili nikt nie spodziewał się, że ta decyzja na zawsze odmieni życie Aimee.

Podczas niewinnej zabawy, kobieta upadła i mocno skaleczyła się w nogę. Lekarze założyli 22 szwy, ale kilka dni później Aimee zaczęła się dziwnie czuć. Ponownie pojechała do szpitala, gdzie okazało się, że jej ciało zaatakowała mięsożerna bakteria. Aby uratować życie 24-latki, lekarze musieli amputować cztery kończyny. Oba ramiona zostały amputowane poniżej łokcia, prawa noga poniżej kolana, a lewa noga aż od biodra.

Cztery lata po dramatycznych wydarzeniach, Aimee udostępniła zdjęcie, które poruszyło wielu Internautów na całym świecie… Ty także musisz je zobaczyć!

W 2012 roku, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, ciało 24-letniej Aimee Copeland zostało zaatakowane przez mięsożerną bakterię.

zdjecia-aimee (1)

Aby kobieta mogła dalej żyć, podjęto decyzję o amputacji 4 kończyn.

zdjecia-aimee (2)

Z biegiem lat, Aimee przyzwyczaiła się do nowej sytuacji. Ukończyła rehabilitację i została wyposażona w protezy, które umożliwiają jej normalne życie i wykonywanie codziennych czynności.

1EF82FBD

W międzyczasie, kobieta zdała sobie sprawę, że jej chłopak nie interesuje się nią od 3 lat. Bohaterka wpisu zakończyła nieszczęśliwy związek w 2014 roku. Jak sama mówi: „Było to bardzo niezdrowe i złe dla mojego poczucia własnej wartości.”

Ostatnio Aimee zakochała się w mężczyźnie, który akceptuje ją taką jaka jest. Co więcej twierdzi, że jej ciało jest idealne.

zdjecia-aimee (4)

Podczas wakacji w Puerto Rico, Aimee postanowiła zrobić kilka zdjęć. Kobieta zdjęła protezy dłoni i pokazała jak obecnie wygląda jej ciało.

zdjecia-aimee (5)

„Zajęło mi dużo czasu, aby poczuć się komfortowo i zaakceptować moje nowe ciało” pisze na Facebooku Aimee. „Wszyscy mamy jakieś niedoskonałości, a w naszych wadach jest tyle piękna. Blizny i przeszczepy skóry budują charakter! Nie chodzi o to, co masz – lecz o to, co z tym zrobisz, tak naprawdę tylko to się liczy.”

Aimee jest inspiracją dla nas wszystkich, dlatego też podziel się jej historię ze swoimi bliskimi.

Może Cię zainteresować