×

Zdemaskowała niewiernego męża. Chwalił się tym koledze w Biedronce!

Zdemaskowała niewiernego męża po tym, jak usłyszała w Biedronce, że chwali się zdradą żony swojemu koledze. Mówi się, że „kłamstwo ma krótkie nogi”. Ta sytuacja najlepiej pokazuje, że faktycznie tak jest. Do zdarzenia doszło w olsztyńskiej dzielnicy Zatorze. Sonia Michalczuk postanowiła wykorzystać swojego TikToka, aby utrzeć nosa mężczyźnie, który bez skrupułów zdradza żonę i jeszcze chwali się tym koledze, co słyszy też przy okazji połowa klientów sklepu.

Zdemaskowała niewiernego męża

Do tych szokujących i nieco przewrotnych wydarzeń doszło około godziny 8 rano w jednym ze sklepów znanej sieci Biedronka w olsztyńskiej dzielnicy Zatorze. Piosenkarka Sonia Michalczuk, która znana jest jako SoniaM, akurat robiła tam zakupy. W pewnym momencie usłyszała rozmowę jednego z klientów. Nie żeby wytężała ucho… Po prostu mężczyzna mówił bardzo głośno. Na tyle, że pewnie jego historię słyszała połowa przebywających tam osób. Co takiego udało jej się dowiedzieć Soni?

Mężczyzna rozmawiając przez telefon chwalił się swojemu koledze, że w czasie ostatniego wyjazdu służbowego do Giżycka „przeleciał” swoją koleżankę z pracy. Być może nie byłoby w tym nic niewłaściwego, gdyby nie fakt, że ma żonę i dwóch synów.

Piosenkarka była bardzo oburzona tym, co usłyszała. Dlatego, aby dać nauczkę niewiernemu mężowi, postanowiła wykorzystać swoje zasięgi w sieci i podzielić się z fanami tą historią. Miała nadzieję, że zdradzona żona dowie się, kim naprawdę jest jej mąż.

@soniamichalczukofficial

ponieście dalej!!! Co za dziad!! ##kobietykobietom ##kobietyrazem ##solidarność ##solidarnośćnasząbronią ##solidarnośćjajników ##zdrada ##faceci ##biedronka ##zakupy ##poranek ##związki ##związkidługotrwałe ##cheater

♬ She Knows – J. Cole

Zdemaskowała niewiernego męża publikując dosadny post

Na TikToku opublikowała post, w którym pokrótce opisała to, co usłyszała. Faktów było tyle, że jeśli filmik dotarłby do zdradzonej żony, z pewnością wiedziałaby, że chodzi właśnie o jej męża. Z rozmowy tego „pana” wynikało, że jego żona ma na imię Iwona i ma z nią dwóch synów. Para mieszka najprawdopodobniej na Zatorzu w Olsztynie. SoniaM była oburzona i wcale tego nie ukrywała:

Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów. To dziś o 8.00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez telefon koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wyjeździe firmowym w Giżycku

Piosenkarka oznaczyła swój post hasztagiem #dziewczynyrazem. Bardzo poprosiła też swoich fanów, aby udostępniali tę wiadomość, gdzie się da. Miała nadzieję, że Iwona go przeczyta i dotrze do niej, że jest oszukiwana. Nagranie miało ponad 90 tysięcy polubień i 8 tysięcy udostępnień. Do tego coraz więcej portali się o nim rozpisywało.

@soniamichalczukofficial

##faceci ##incele ##viralvideo ##kobietykobietom ##kobietyrazem ##kobietywsieci ##zdrada ##dziewczynyrazem ##tiktokviral ##pomoc ##lucky ##poranki ##cheater ##byłomiło ##wesolutko ##toxic

♬ Lucky – Britney Spears

Zdrada to zło!

Jak się okazuje, Soni udało się znaleźć już zdradzaną Iwonę. Na jaw wyszły nowe fakty. Widać, że moc Internetu jest wielka! Trzymamy kciuki za Iwonę, aby podniosła się z tego wszystkiego i była w końcu naprawdę szczęśliwa.

Przerażające jest jednak to, że znalazły się osoby, które uważają, że to Sonia zrobiła źle. Inni twierdzą też, że to wina samej Iwony… Ludzie, serio?! Przeczytajcie to:

@soniamichalczukofficial

Iwona dziękuję wszystkim 😘jeszcze raz bo mąż zgłasza 🤣 ##solidarnośćkobiet ##dziewczynyrazem ##iwonazolsztyna ##kobietakobiecie ##olsztyn ##iwonazolsztyna

♬ So Cold – M.I.R

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij