×

Mężczyźni nie chcą wiązać się z Kamilą, bo jest zbyt… ładna. 26-latka jest załamana

Niektórzy twierdzą, że bycie pięknym jest jak wygranie głównej nagrody w loterii. Przecież piękne osoby zawsze mają w życiu łatwiej. Otóż, jak się okazuje – nie zawsze. Przekonała się o tym 26-letnia Kamila, która na łamach portalu papilot.pl, opowiedziała swoją historię. I chociaż jest piękna to jednak nadal samotna. Czemu? Mężczyźni się jej boją.

W życiu 26-letniej Kamili brakuje tylko jednego – stałego związku. Kobieta określa się jako osobę piękną: 175 cm wzrostu, długie nogi, nienaganna cera, a do tego egzotyczny typ urody. Można by rzec, chodzący ideał. Ona jednak widzi problem w sobie. Jej piękno odstrasza potencjalnych kandydatów na męża. W liście do redakcji żali się, że przyciąga tylko mężczyzn, którzy szukają przygody na jedną noc.

Po prostu się jej boją

Kamila dwukrotnie była w związku, jednak za każdym razem coś nie wyszło. Dziewczyna została porzucona. Później wdawała się w przelotne znajomości, ale tutaj też nie miała szczęścia. Mężczyźni, którzy chcieli się z nią przespać w ogóle jej się nie bali. Pociągała ich fizycznie. Jednak, jak sama zauważa, ona pragnie normalnej relacji, z której może wyjść coś więcej. Tu z kolei potencjalnych kandydatów jej uroda… przerażała.

Milion wymówek

Dziewczyna postanowiła szczerze pytać każdego mężczyznę, który ją odrzucał, o powód takiego traktowania. Odpowiedzi zawsze dotyczyły jej urody. Jeden stwierdził, że nie chce wiązać się z Kamilą, bo jest pewien, że taka ślicznotka jak ona będzie przyprawiała mu rogi. Za każdym razem bałby się, że go zdradzi. Drugi stwierdził, że jest zbyt seksowna. Trzeci z kolei szczerze wyznał, że bałby się, że ktoś mu ją odbije. Kobieta jest bezradna.

Jeszcze nie przyszedł czas

Kamila przyznaje, że nigdy nie wpadłaby na pomysł, że jej uroda może być przeszkodą w stworzeniu normalnego związku.

Wiem, że mam dopiero 26 lat i mam jeszcze trochę czasu, ale tracę nadzieję, gdy słyszę niektóre uwagi mężczyzn. Być może po prostu nie trafiłam jeszcze na tego jedynego i muszę uzbroić się w cierpliwość

Kiedyś znajdzie szczęście

Kamila jednak nadal nie jest przekonana, co do tego, że kiedyś założy rodzinę. Już teraz zaczęła myśleć o tym, jakby to było być odrobinę brzydszą. Czy wtedy znalazłaby miłość swojego życia?

Nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek tak pomyślę, ale dałabym wiele, aby być mniej atrakcyjną. Wtedy mężczyźni wiedzieliby we mnie materiał na żonę, a nie kochankę

Jak zauważa, większość jej koleżanek już dawno wyszły za mąż lub się zaręczyły. Jednak ona nadal pozostała bez partnera. Czy mężczyźni kiedyś przestaną bać się pięknych kobiet?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij