×

9 rodzai intymnych zbliżeń, które czekają na każdego po ślubie. Przed tym nie da się uciec

Ten tekst można potraktować z przymrużeniem oka, ale w gruncie rzeczy jest sporo w nim racji. Dotyczy tematu, który dotknie prędzej czy później każdego z nas – czyli seksu po ślubie. To nie jest tak, że wszystko cały czas wygląda tak samo i relacja, która na początku naszej znajomości była romantyczna i dzika, później zmienia się, co ma swoje wady i zalety.

Dziś zabierzemy was w ciekawą podróż, z której na pewno wyjdziecie z uśmiechem na twarzy lub ze świadomością, że właśnie tak wygląda wasze życie

Możecie pokazać ten tekst partnerowi lub partnerce i razem dojdziecie do wniosku, że naprawdę wiele was łączy z tym, co tutaj przeczytacie.

Bride & Groom - Intimate Dance

1. „Rób to, ale ja sobie poleżę…”

No niestety życie pod jednym dachem na co dzień różni się od tego, gdy spotykaliście się na randki i specjalnie na tę okazję się przygotowywaliście. Po ślubie dochodzi masa różnych obowiązków, które mieszają się z funkcjonowaniem w świecie erotyzmu i dlatego czasem nie ma się kompletnie ochoty na zbliżenia, ale chciałoby się zaspokoić partnera i po części siebie, dlatego kobietom zdarza się po prostu leżeć i nic nie robić.

2. „Chcę mieć z Tobą dziecko!”

To zdanie bardzo często pada w małżeństwie, które planuje mieć dziecko i każdą możliwą okazję wykorzystuje do tego, aby właśnie zadbać o pojawienie się potomstwa na świecie. Czasem może wydać się to dość karykaturalne, ponieważ pary kochają się tylko w momencie, kiedy jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, a inne dni tak naprawdę olewają, bo nie chcą się do siebie zbliżać, a seks traktują tylko jako staranie się o dziecko. I niestety nie ma co ukrywać tak trochę to wygląda ?

3. Konkretna data

W małżeństwie, które jest bardzo zapracowane i nie ma praktycznie czasu nawet na to, aby pójść do kina, to pół godziny na zbliżenie w sypialni graniczy z cudem, dlatego zdarzają się małżeństwa, które planują sobie nawet takie sytuacje jak intymne chwile sam na sam. Ciężko sobie to wyobrazić, ale naprawdę takie osoby istnieją.

4. „Ale kochanie za 15 minut leci mój serial”

Mogę się założyć, że na twarzach niektórych z was w tym momencie pojawił się uśmiech. Dlaczego? Dlatego, że ta historia bardzo często ma miejsce w polskich domach i nie tylko zapewne polskich. Twój mąż zaczyna się już do ciebie dobierać, atmosfera staje się coraz bardziej gorąca, a ty zdajesz sobie sprawę, że za chwilę zaczyna się Twój ulubiony serial.

5. „W internecie czytałam…”

Ten wątek jest o tyle ciekawy, że może rozbudzić wyobraźnię niektórych z was. Często jest tak, że to czego nie zrobi się przed ślubem, potem już ciężko wdrożyć, ponieważ pary są na tyle ze sobą zaznajomione, że jakikolwiek przebieranki w sypialni, szpilki lub pończochy, mogą być odebrane jako forma żartu, a przecież nie o to chodzi. Stąd też u niektórych wielka ochota na przebieranie się i nadanie charakteru całej sytuacji między wami.

P.S

Warto spróbować!

6. „Dobra, założę ten gorset”

W tym przypadku sytuacja jest nieco odmienna, bo ma miejsce wtedy, kiedy partner w delikatny sposób próbuje zasugerować swojej partnerce, że fajnie byłoby gdyby coś zmieniła w sypialni i nie zawsze szła do łóżka w rozciągniętych dresach, getrach lub t-shircie, który miał trafić do kosza na śmieci.

7. Dzieci śpią

Ten scenariusz zna chyba każdy, kto ma dzieci. Godzina wieczorna, ty masz nadzieję, że za chwilę się wykąpiesz i będziesz mogła położyć się do męża do łóżka i może coś się wtedy zadzieje, ale już po kilku minutach słyszysz kroki nadchodzące z drugiego pokoju. Otwierają się drzwi i do sypialni wchodzi wasz syn lub córka. Czar pryska i nie masz ochoty więcej na zaczepki swojego małżonka. Dlatego też sytuacja, w której wasze dziecko śpi w swoim pokoju, jest traktowana jak święto, które trzeba wykorzystać na wszelkie możliwe sposoby!

8. „Kocham Cię”

Chyba najpiękniejszy sposób, w jaki można się kochać ze swoim partnerem, czyli taki gdy masz świadomość tego, jak bardzo się kochacie, jak wiele dla siebie znaczycie i ile dla siebie byście zrobili. To fundament waszej relacji, a zbliżenie jest tylko nagrodą.

9. Na zgodę

To także ma swój urok, ponieważ świadczy o tym, że po kłótni zawsze wychodzi słońce i udało wam się dojść do wspólnego porozumienia. No kto z nas nie lubi się tak godzić, prawda? ?

Wychodzi na to, że możliwości jest naprawdę sporo ?

Może Cię zainteresować

zamknij