×

Ujawniono zarobki Sławomira. Do końca roku Zapała zgranie olbrzymią sumę

Wiecie, że w sieci pojawiają się głosy, że Sławomir jest Robertem Lewandowskim polskiej muzyki rozrywkowej? Wszystko przez to, ile od czasu „Miłości w Zakopanem” udało mu się zarobić!

„Big music quiz”

Tylko ten jeden hit sprawił, że Sławomir zarobił kolosalne pieniądze. Jednak nie jest to oczywiście jego głównym źródłem dochodu. Sporego dochodu. Super Express ujawnił, ile dokładnie otrzymuje gwiazdor rock polo. Muzyk pracując w TVP 1 i prowadząc „Big music quiz”, otrzymał około miliona złotych! Podobno jego dniówka ma wynosić 25 tys. złotych!

To jeszcze nie wszystko!

Gwiazdor rock polo wraz z żoną prowadzi także sklep internetowy, co ma przynieść mu około pół miliona złotych dodatkowego zarobku. Znajdziemy w nim koszulki, kubki, plakaty z autografem i nakładki na pasy. Nie możemy także zapominać o udziale w różnych kampaniach reklamowych.

Koncerty

Dodatkowo Sławomir gra przecież także koncerty. Zdarza się, że nawet i 2 dziennie! Z samych występów na jego konto ma wpłynąć 8,5 miliona złotych. Do tego wszystkiego należy doliczyć także tantiemy i zarobki płynące z Youtube’a. Za swój największy hit – „Miłość w Zakopanem” otrzymał już 2 miliony! ?

Wychodzi na to, że do końca roku może zarobić nawet 10 milionów złotych!

Ps. Sławomir jest doskonałym przykładem na to, że wystarczy mieć na siebie naprawdę dobry pomysł! Gratulujemy!?

Może Cię zainteresować

zamknij