×

Ile tak naprawdę zarabia Roksana Węgiel? Wygadał się jej znajomy

Choć ma dopiero 14 lat, zdążyła już podbić serca nasze i Europejczyków, wygrywając Eurowizję junior. Jest nie tylko popularna, ale i rozchwytywana. Oznacza to, że za koncert może powiedzieć sobie pokaźną sumkę. Więc jak to właściwie jest? Ile zarabia Roksana Węgiel?

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Nie ulega wątpliwości, że Roksana Węgiel ma swoje 5 minut. Najpierw wygrała „The Voice of Kids”, a później podbiła serca Europejczyków w czasie Eurowizji Junior. Teraz wielkimi krokami zbliża się premiera jej płyty, na którą wiele osób czeka z niecierpliwością.

Jakby tego było mało, jej grafik wypełniony jest po brzegi. Na tę chwilę Roxi ma zaplanowanych już 20 koncertów w okresie letnim! A za każdy koncert dostanie konkretne pieniądze. Jeden z jej znajomych w rozmowie z portalem Fakt24.pl zdradził, ile zarabia nastoletnia gwiazda.

Ma latem zaplanowanych już 20 koncertów, a to na pewno nie koniec. Za każdy występ liczy sobie 20 tysięcy złotych

ile zarabia roxi węgiel

Rodzice pilnują Roxi

Rodzice młodej gwiazdy wiedzą doskonale, czym grozi taka popularność w tak młodym wieku. Dlatego pilnują, aby ich córce „woda sodowa do głowy nie uderzyła”.

Na razie jej pieniędzmi zarządzają rodzice. Odkładają wszystko na konto oszczędnościowe, do którego Roksana dostanie dostęp, gdy skończy 18 lat

To naprawdę zdrowe i dobre podejście. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie. A Roxi życzymy kolejnych sukcesów!

Może Cię zainteresować

zamknij